3 מדליות לנבחרת הסמבו באל' אירופה בסרביה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 16/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » 3 מדליות לנבחרת הסמבו באל' אירופה בסרביה

3 מדליות לנבחרת הסמבו באל' אירופה בסרביה

הנציגים בנבחרת הסמבו של ישראל זכו הערב (חמישי) בשתי מדליות כסף ומדליית ארד באליפות אירופה לנוער ולבוגרים  המתקיימת בנוביסאד, סרביה, ומשתתפים בה כ-400 ספורטאים מ-25 מדינות. נבחרות רוסיה ובלארוס הופיע בתחרות תחת ההתאחדות הבינלאומית בסמבו ה- FIAS.

נהורה שבתאי (17, עוצמה סמוראידו ראשל"צ), זכתה היום במדליית הכסף אחרי שנוצחה בגמר בידי יריבה מרוסיה. שבתאי, המתחרה במשקל 50 ק"ג, חניכתה של אליס שלזינגר הג'ודוקא לשעבר, ניצחה בדרך למדליה יריבות מסרביה ויוון, ובקרב הגמר אליזבס קובליוב (18, 72 ק"ג) חברתה של שבתאי לנבחרת ישראל ולמועדון.

קובליוב, חניכתו של פבל מוסין, זכתה גם היא במדליית כסף, כשהחלה את התחרות היישר בסיבוב השני בו ניצחה יריבה מסרביה, ובגמר נוצחה בידי יריבה מרוסיה. אשתקד זכתה קובליוב במדליית הזהב באליפות העולם לנוער עד גיל 21, וסיימה כסגנית אלופת אירופה עד גיל 21,

הסמביסט הצעיר ינאי קדוש (17, הפועל בת ים) זכה במדליית ארד באליפות זו המתקיימת בנוביסאד, סרביה. קדוש, חניכו של שי גייזינגר, המתחרה במשקל 71 ק"ג, ניצח ב-3 קרבות ונוצח באחד. הוא גבר על יריבים מבלארוס, ספרד וקרואטיה והפסיד ליריב ממולדובה.

ניקאיל שבייב (18, עוצמה סמוראידו ראשל"צ) חניכו של פבל מוסין, המתחרה ב-64 ק"ג נוצח בחצי הגמר וסיים את התחרות במקום החמישי עם 2 ניצחונות ו-2 הפסדים. ולאדי פולוטסקי (16, הפועל בת ים) המתחרה במשקל של 80+ ק"ג, ושלו הראל (16, עוצמה סמוראידו ראשל"צ) המתחרה במשקל 53 ק"ג, סיימו גם הם במקום החמישי.

נבחרת הבנות של ישראל דורגה במקום השני בתחרות הקבוצתית אחרי רוסיה שסיימה ראשונה ומולדובה שסיימה במקום השלישי.

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]