25 שערים ב-20 הופעות: המספרים של הולאנד - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 21/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » 25 שערים ב-20 הופעות: המספרים של הולאנד

25 שערים ב-20 הופעות: המספרים של הולאנד
sportFive1221443 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


הוא לא עוצר. כאשר הגיע ארלינג הולאנד למנצ'סטר סיטי היו קולות שטענו שהעלייה ברמה תקשה על החלוץ הנורבגי שהגיע מדורטמונד, אך מהרגע שהוא הגיע לקבוצה של פפ גווארדיולה הוא לא מפסיק להבקיע. עם פתיחת ליגת האלופות היום, הוא עלה על הלוח תוך 20 דקות והשלים צמד במחצית השנייה. הנה כמה מהמספרים של השחקן:

בליגה כבש הולאנד 10 שערים בשישה משחקים וכעת עם הצמד בליגת האלופות הוא כבר עם 12 שערים ב-8 משחקים (אחד גם במגן הקהילה שבו הוא לא כבש) במדי סיטי.

הולאנד כבש 25 שערים ב-20 ההופעות הראשונות שלו בליגת האלופות. לשם השוואה, כרים בנזמה כבש 12 שערים ב-20 ההופעות הראשונות שלו באלופות, רוברט לבנדובסקי כבש 11 שערים, ליונל מסי כבש שמונה וכריסטיאנו רונאלדו לא כבש בכלל.

הולאנד הוא כמובן גם זה שהבקיע הכי מהר 24 שערים (וגם 25), תוך 20 הופעות. הבאים אחריו להגיע ל-24 שערים הם אינזאגי ו-ואן ניסטלרוי אחרי 29 הופעות, מריו גומז אחרי 35 הופעות, בנזמה אחרי 40 הופעות, מבאפה אחרי 41 הופעות, מסי ולבנדובסקי אחרי 42 הופעות ורונאלדו אחרי 63 הופעות..

הולאנד הוא השחקן הרביעי שכובש בהופעת הבכורה שלו בליגת האלופות בשלוש קבוצות שונות. השלושה שעשו זאת לפניו הם פרננדו מוריינטס, חביאר סאביולה וזלאטן איברהימוביץ'.

Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]