15 שחקניות נבחרת ספרד פרשו מהנבחרת - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » 15 שחקניות נבחרת ספרד פרשו מהנבחרת

15 שחקניות נבחרת ספרד פרשו מהנבחרת
Jose Hernandez/Anadolu Agency via Getty Images (צילום: ספורט 5)

Jose Hernandez/Anadolu Agency via Getty Images | צילום:
ספורט 5


שחקניות נבחרת ספרד (Jose Hernandez/Anadolu Agency via Getty Images (צילום: ספורט 5)

שחקניות נבחרת ספרד (Jose Hernandez/Anadolu Agency via Getty Images) | צילום:
ספורט 5


אירוע חריג היום (חמישי) בספרד. 15 משחקניות הנבחרת, שהגיעה לרבע גמר אליפות אירופה האחרונה, הודיעו להתאחדות הספרדית על פרישתן מהמדים הלאומיים במחאה על השארתו של המאמן חורחה וילדה בתפקיד.

השחקניות, כולל הכוכבת וזוכת כדור הזהב אלכסיה פוטיאס, הודיעו כי לא ימשיכו בנבחרת כל עוד וילדה עומד על הקווים. הן טענו כי המאמן פגע בבריאותן הנפשית ודרשו לפטר את המאמן שהתייחס בעצמו בעבר למצב המסובך בחדר ההלבשה. ההתאחדות הספרדית, בינתיים, מגבה את המאמן.

ההתאחדות מסרה: "קיבלנו 15 מיילים מ-15 שחקניות שונות, בנוסח זהה. כולן אמרו שהסיטואציה השפיעה באופן 'משמעותי' על 'בריאותן' ו'מצבן' הנפשי (המרכאות במקור) ולכן בחרו לא להמשיך בנבחרת".

"ההתאחדות הספרדית לא תאפשר לשחקניות לכפות את פיטוריו של המאמן, זה לא בסמכותן. השחקניות הפורשות מסתכנות בשנתיים עד 5 של השעיה מהליגה, אך חשוב להבהיר כי לא נלחץ על השחקניות ולא נדחוף אותן לקצה. השחקניות שהביעו רצון לפרוש לא יזומנו יותר לנבחרת".

"המשבר הזה הפך למשבר אמון ולא לבעיה ספורטיבית. אי אפשר להתווכח עם הנבחרת, אצל הגברים והנשים כאחד. הנבחרת צריכה שחקניות שמחויבות לפרויקט ולמדים הלאומיים".


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]