15 שחקניות נבחרת ספרד פרשו מהנבחרת - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » 15 שחקניות נבחרת ספרד פרשו מהנבחרת

15 שחקניות נבחרת ספרד פרשו מהנבחרת
Jose Hernandez/Anadolu Agency via Getty Images (צילום: ספורט 5)

Jose Hernandez/Anadolu Agency via Getty Images | צילום:
ספורט 5


שחקניות נבחרת ספרד (Jose Hernandez/Anadolu Agency via Getty Images (צילום: ספורט 5)

שחקניות נבחרת ספרד (Jose Hernandez/Anadolu Agency via Getty Images) | צילום:
ספורט 5


אירוע חריג היום (חמישי) בספרד. 15 משחקניות הנבחרת, שהגיעה לרבע גמר אליפות אירופה האחרונה, הודיעו להתאחדות הספרדית על פרישתן מהמדים הלאומיים במחאה על השארתו של המאמן חורחה וילדה בתפקיד.

השחקניות, כולל הכוכבת וזוכת כדור הזהב אלכסיה פוטיאס, הודיעו כי לא ימשיכו בנבחרת כל עוד וילדה עומד על הקווים. הן טענו כי המאמן פגע בבריאותן הנפשית ודרשו לפטר את המאמן שהתייחס בעצמו בעבר למצב המסובך בחדר ההלבשה. ההתאחדות הספרדית, בינתיים, מגבה את המאמן.

ההתאחדות מסרה: "קיבלנו 15 מיילים מ-15 שחקניות שונות, בנוסח זהה. כולן אמרו שהסיטואציה השפיעה באופן 'משמעותי' על 'בריאותן' ו'מצבן' הנפשי (המרכאות במקור) ולכן בחרו לא להמשיך בנבחרת".

"ההתאחדות הספרדית לא תאפשר לשחקניות לכפות את פיטוריו של המאמן, זה לא בסמכותן. השחקניות הפורשות מסתכנות בשנתיים עד 5 של השעיה מהליגה, אך חשוב להבהיר כי לא נלחץ על השחקניות ולא נדחוף אותן לקצה. השחקניות שהביעו רצון לפרוש לא יזומנו יותר לנבחרת".

"המשבר הזה הפך למשבר אמון ולא לבעיה ספורטיבית. אי אפשר להתווכח עם הנבחרת, אצל הגברים והנשים כאחד. הנבחרת צריכה שחקניות שמחויבות לפרויקט ולמדים הלאומיים".


Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]