"תסתום": מוסי רז השתיק תלמיד בתיכון בליך וסירב להתנצל - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 26/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "תסתום": מוסי רז השתיק תלמיד בתיכון בליך וסירב להתנצל

"תסתום": מוסי רז השתיק תלמיד בתיכון בליך וסירב להתנצל

סוער בתיכון בליך: אחרי הגעתו המתוקשרת של חבר הכנסת ויושב ראש עוצמה יהודית, איתמר בן גביר, לתיכון, שוב תקרית בתיכון. חבר הכנסת מוסי רז ממרצ דיבר בתכון, ואל דבריו התפרץ תלמיד. רז הגיב והשתיק את התלמיד "תסתום".

לאחר התקרית כתב רז בטוויטר: "בכל מקום שבו הכהניסטים יתפרעו – נחסום אותם. תתרגלו", ולאהתנצל בפניי התלמיד.

בן גביר: "מי מנרמל אותו?"

בן גביר הגיב לתקרית וכתב: "תיכון בליך ברמת גן מוסי רז ממשיך לדבר בנימוס, לקבל את האחר ולשמוע. מי מנרמל אותו?". כאמור, בשבוע שעבר הגיע בן גביר לתיכון בליך. במהלך נאומו השיב בן גביר לשאלות תלמידים. בתחילת נאומו התייחס לקריאות לבטל את הגעתו לתיכון ואמר: "את עודה שתומך ברצח חיילי צה"ל, אין להם בעיה להביא לכאן, אבל לי הם רוצים לסתום את הפה, זה מפגן צביעות של השמאל הקיצוני".

בן גביר נשאל גם על חוק עונש מוות למחבלים והשיב: "אמרו לי שארצות הברית מתנגדת לחוק עונש מוות למחבלים, ואנחנו נגיד לארצות הברית: מה שטוב לכם טוב לנו. אם בארצות הברית יש עונש מוות גם כאן יכול להיות".

Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]