"תל אביב צהובה שנים, צריך לדאוג שתשאר כך" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 03/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "תל אביב צהובה שנים, צריך לדאוג שתשאר כך"

"תל אביב צהובה שנים, צריך לדאוג שתשאר כך"
"צריך להשאיר את ת"א צהובה" (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

"צריך להשאיר את ת"א צהובה" (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


מתכנן שינוי מערך. איביץ' (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

מתכנן שינוי מערך. איביץ' (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


אוהדי מכבי ת"א החליטו להביע תמיכה בקבוצה לקראת הדרבי ביום שני, כשמאות מהם הבטיחו להגיע ביום ראשון, ערב חג סוכות, לאימון המסכם בקריית שלום. הצהובים כבר הודיעו כי יתגברו בסדרנים ובשוטרים את האימון כדי לשמור על הסדר.

עד שיונתן כהן ייכנס לכושר משחק מלא ויאפשר לולדימיר איביץ' לעבור לשחק במערך שונה של 4:3:3, הצהובים ימשיכו במערך איתו פתחו את העונה, עם חוליית הגנה של שלושה בלמים. על אף המקום השלישי בטבלה מכבי ת"א מחזיקה בהגנה הטובה ביותר ובהתקפה הפוריה ביותר בליגה.
 
ביום שני, מועד המשחק, ימלאו 3087 ימים בהם הפועל ת"א לא ניצחה את הצהובים בדרבי. הפעם האחרונה שנרשם ניצחון אדום, היתיה אי שם באפריל 2014: "ת"א כבר שנים צהובה וצריך לדאוג שהיא תישאר ככה", אמרו שחקנים במכבי. איביץ' העלה את הקול בימים האחרונים ובאסיפות ביקר והעביר דגשים על טעויות שנעשו בהפסד למכבי חיפה.
 
כפי שכבר פורסם בערוץ הספורט, איביץ' מתכנן שינוי בחלק ההתקפי והוא ישוב לשחק עם שני חלוצים, כשלצד ערן זהבי יפתח ג'ורג'יה יובאנוביץ'. החלוץ הסרבי ממשיך להתלונן על כאב ברגל אבל בבדיקה שעבר לא נמצא משהו חריג. בשבת יתרגל המאמן לראשונה את ההרכב, כשגם מאור קנדיל וניר ביטון בתמונת ה-11.Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]