תיעוד: פעיל הליכוד רמי בן יהודה תוקף באגרוף מפגין - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 03/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » תיעוד: פעיל הליכוד רמי בן יהודה תוקף באגרוף מפגין

תיעוד: פעיל הליכוד רמי בן יהודה תוקף באגרוף מפגיןפעיל הליכוד רמי בן יהודה הגיע הערב (שבת) למחלף חמד – שם תקף באגרוף מפגין שמשתתף בהפגנה נגד ראש האופוזיציה בנימין נתניהו. בן יהודה אף איים וקילל את אותו מפגין כפי שנראה בסרטון מהמקום. האירוע מצטרף לשורה של אירועי אלימות נגד מפגינים שאירעו בשבועות האחרונים בגשרים ובצמתים.

ההפגנות מתקיימות היום בכ-150 מוקדים, תוך שהמפגינים נושאים שלטים ועליהם הכיתוב "לא תחזור!". בן יהודה, שתועד מכה באגרוף את אחד המפגינים היה במהלך השנה האחרונה הוא היה לאחד הפעילים הקולניים ביותר של תומכי נתניהו, בלשון המעטה. 

אל"ם (במיל') רמי מתן שהותקף במהלך אחת המחאות במחלף חמד, סיפר ל-N12: "רמי בן יהודה הגיע לגשר שלנו עם מגפון והתחיל לצעוק 'מחבלים', 'גרמנים', 'שמאלנים בוגדים'. היינו שם 70-60 איש ואני הייתי לידו, הוא התחיל להתפרע ולהשתלל. באיזשהו שלב שוב ניגשנו אליו, התקרבתי לכיוון שלו והוא נתן לי אגרוף בצד שמאל של הראש, עפתי על המדרכה לכיוון אוטו שחנה בכביש".

"המשטרה הגיעה יחסית מאוחר, התקרבנו לניידת בצעקות. הוא הורחק מאיתנו ואחרי זה הגיעו עוד שוטרים. אני הולך להגיש תלונה במשטרה מחר בבוקר", הוא הוסיף. "האלימות הולכת ומחריפה בגשרים".

"עדות הדס קליין מבססת מאד את כתב האישום. גם הנאשם יודע זאת ואין קו אדום שהוא לא יחצה", מסרו המפגינים. "מי שמגייס את נסראללה לקמפיין שלו, מכניס כהניסטים לכנסת כסוסים טרויאנים, ומוכר את המדינה לקיצוניים ולחשוכים כדי להימלט מהדין, אסור שיהיה ראש ממשלה. לא ניתן לזה לקרות. האלימות וההסתה של מכונת הרעל לא ירתיעו אותנו. חזרנו לגשרים ולצמתים כדי לוודא שהוא לא יחזור לשלטון", הם הוסיפו.

תכניו של בן יהודה כללו גם התבטאויות קשות כלפי איילת שקד שאותה כינה "נערת הליווי של הפלסטינים", וכלפי ניר אורבך שאותו כינה "כלב". עוד אמר: "לבוגדים יש רק עונש אחד – גזר דין המוות שלהם ידוע מראש".

 


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]