תא"ל צביקה פוגל מצטרף לעוצמה יהודית. פוגל: "זכות גדולה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 19/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » תא"ל צביקה פוגל מצטרף לעוצמה יהודית. פוגל: "זכות גדולה"

תא"ל צביקה פוגל מצטרף לעוצמה יהודית. פוגל: "זכות גדולה"

תא"ל צביקה פוגל מצטרף לעוצמה יהודית. פוגל: "זכות גדולה"

חיזוק משמעותי של מפלגת עוצמה יהודית ולרשימה המאוחדת של הציונות הדתית ועוצמה יהודית: תא"ל במילואים צביקה פוגל, חבר בפורום הביטחוניסטים ותושב משמר הירדן, מצטרף למפלגה.

פוגל ידוע בדעותיו הנחושות להביא להכרעה בעזה, מול חיזבאללה ולהשגת הכרעה ברורה של ארגוני הטרור.

תא"ל במיל' פוגל, יוצב ברשימה לכנסת, במקום החמישי בעוצמה יהודית – המקום העשירי ברשימה המאוחדת.

פוגל בן 65, נשוי + 3 וסב לארבע, תושב משמר הירדן (אצבע הגליל), לשעבר תושב הנגב. כיהן כראש מטה פיקוד דרום, ומפקד מרכז האש של פיקוד דרום במהלך "עופרת יצוקה" ו"עמוד ענן". כותב בימים אלה הצעת מחקר לדוקטורט, ומהיום – מועמד מספר 5 ברשימת עוצמה יהודית לכנסת, שיוצב כאמור במקום העשירי ברשימה המאוחדת.

תא"ל (מילואים) פוגל פיקד בעברו על חטיבת האש המדויקת "קלע דוד" ועוד, ופרש משרותו הצבאי בשנת 2003. הוא בעל תואר שני בהתנהגות ארגונית, לשעבר חבר מועצת עיריית באר שבע וראש המועצה הממונה בטובא-זנגריה. יועץ ארגוני לרשויות שונות וארגונים שונים ומנהל מכללה למקצועות הייטק.

פוגל הוא יליד באר שבע, ולמד בתיכון בית ירח. התגייס לקורס טיס ב-1975 ולאחר שנשר ממנו עבר לחיל התותחנים בו שירת כקצין. לאחר שהשתחרר פנה ללימודי משפטים, אך חזר לשירות קבע ב-1981.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בירך על הצטרפות פוגל ואמר: "צביקה לחם כל חייו למען המדינה וכעת ילחם למען עם ישראל בכנסת, פטריוט ישראלי. הוא לוחם אמיתי, חדור בשליחות ובעל ניסיון ביטחוני רב, הוא נכס עצום לעם ישראל ולעוצמה יהודית.

עקבתי אחרי פוגל במהלך כל השנים האחרונות, עמדותיו להכריע את הטרור בצפון ובדרום ולהחיל ריבונות ומשילות על כל חלקי מדינת ישראל תואמים את המצע האידיאולוגי של עוצמה יהודית והתפיסה שלנו שהגיע הזמן להיות בעלי הבית על המדינה. אני מאחל לצביקה הצלחה רבה ועשיה פורה למען עמנו ומדינתנו".

צביקה פוגל: "בארץ ישראל קם העם היהודי, ואני אעשה כל שנדרש שהוא יישאר שם חזק וללא עוררין. זכות גדולה בשבילי להיות שליח למען הציבור מטעם מפלגת עוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר. עוצמה יהודית משקפת את עמדותיי הציבוריות והפוליטיות ובעזרת השם, נשפיע ביחד מבפנים בכנסת הבאה".

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]