תאומים בני 8 ואחותם בת ה-18 נרצחו בביתם באירלנד - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 18/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » תאומים בני 8 ואחותם בת ה-18 נרצחו בביתם באירלנד

תאומים בני 8 ואחותם בת ה-18 נרצחו בביתם באירלנד

כריסטי וצ


שני ילדים הוכו למוות במצ'טה אתמול בביתם, ולאחר מכן גופותיהם הושלכו מהחלון מהקומה העליונה של הבית. גם אחותם בת ה-18 נרצחה כשניסתה להגן על אחיה.

התאומים בני השמונה, כריסטי וצ'לסי קאולי, נמצאו מתים בביתם באחוזת רוספילד בשכונת טולהט, דבלין, אתמול בסביבות השעה 12:30. אחותם ליסה קאש, נהרגה בזמן הטבח הנוראי. אחיהם בן ה-14 הצליח לברוח ולהזעיק את המשטרה. הוא גם נפצע, וטופל בבית החולים.

מקור סיפר לעיתון הסאן: "זה היה מרחץ דמים, ולילדים המסכנים האלה לא היה סיכוי. הזירה הייתה מחרידה, וכל שלושת הקורבנות סבלו ממקרי מוות אלימים".

ליסה קאש (צילום: facebook)

ליסה קאש | צילום:
facebook


הבלשים מאמינים שליסה נהרגה ראשונה כשניסתה לעצור את הרוצח מלהגיע לתאומים. החשוד בן 25, שנעצר במקום, היה מוכר היטב לקורבנות. במשטרה חושדים שהוא הגיע לבית ללא הזמנה ואינו גר שם. שוטר לא חמוש הגיע למקום תוך חמש דקות מרגע שהמשטרה הוזעקה.

כשהמשטרה הגיעה הם שמעו צרחות של ילדים מהבית. בלשים חמושים מיחידה מיוחדת של המשטרה האירית הגיעו למקום זמן קצר לאחר מכן, והסתערו על הבית. לאחר שנכנסו לבית, הם גילו את ליסה שוכבת בתחתית המדרגות.

בזמן שהשוטרים נלחמו כדי להציל את חייה, החשוד ברצח התבצר בעליית הגג. שוטרים מיחידת ASU, Active service unit, ירו כדורי גומי עם גז ורימוני הלם. החשוד נתפס כשהוא מאיים על השוטרים ונורה בטייזר. הוא נעצר והובא למשטרה לחקירה.

אמם של הילדה לא הייתה בבית בזמן ההתקפה, אבל מיהרה הביתה כדי להציל את ילדיה. מותם של התאומים ושל אחותם הגדולה נקבע בבית חולים קרומלין. אחיהם הגיע עם פציעות חמורות, אך הוא לא בסכנת חיים.

הדירה באחוזת רוספילד נותרה סגורה, וכרגע המשטרה ממשיכה לחקור את המניע לרציחות. יחד עם זאת, הבהיר דובר המשטרה המקומית: "ההערכה היא שכל האנשים המעורבים באירוע הזה מוכרים זה לזה".


Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]