שרון מימר לא יבצע שינויים בצוות המקצועי - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שישי | 29/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שרון מימר לא יבצע שינויים בצוות המקצועי

שרון מימר לא יבצע שינויים בצוות המקצועי
(דני מרון) (צילום: ספורט 5)

(דני מרון) | צילום:
ספורט 5


לא צפוי לבצע שינויים. מימר (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)

לא צפוי לבצע שינויים. מימר (מאור אלקסלסי) | צילום:
ספורט 5


העולה החדשה בני ריינה היא הקבוצה הראשונה בליגת העל לבצע זעזוע על הקווים. בהנהלה מאוד רצו לתת קרדיט לאדהם האדיה שרשום על עליית ליגה, לכן המתינו לקבלת האישור שיעמוד על הקווים וכן הנחיתו איש צוות מנוסה כמו ירון הוכנבוים כמנהל מקצועי, אך העובדה שעבור שניהם הייתה זו הפעם הראשונה בתפקידם בליגת העל וגם עבור הקבוצה, הובילה לסיום מוקדם של הרומן.

כבר בקיץ שרון מימר היה על הכוונת של הנהלת ריינה. הוא מגיע לאחר מספר תחנות בליגת העל ויש לו נקודות זכות רבות על החזרת בני סכנין לפלייאוף העליון. בשיחה עמו הובטח לו שהקבוצה תתחזק בשניים-שלושה שחקנים, כאשר הוא יהנה משירותיו של החלוץ, אוסמה חלאיילה, שהגיע בהשאלה ממכבי ת"א.

המאמן החדש לא צפוי לבצע שינויים בצוות המקצועי. עודד קוטר שהובא ע"י הוכנבוים ישמש כעוזרו, רמי נסאראלדין כמאמן שוערים וטארק נאטור כמאמן כושר. בראשון מצפה למימר משחק בכורה נגד עירוני ק"ש בו תחפש העולה החדשה ניצחון ראשון והיסטורי בליגת העל.


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]