שפל היסטורי: הנתון שיעניק לנתניהו את המנדט ה-61 - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 26/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שפל היסטורי: הנתון שיעניק לנתניהו את המנדט ה-61

שפל היסטורי: הנתון שיעניק לנתניהו את המנדט ה-61

חדשות סרוגים29.08.22 00:07  ב' באלול תשפב

שפל היסטורי: הנתון שיעניק לנתניהו את המנדט ה-61

  (צילום: אוליביה פיטוסי/ פלאש90)

65 ימים לבחירות סקר עומק ראשון בחברה הערבית שפורם הערב בחדשות ערוץ "מכאן" באפיק 33 ובכאן חדשות מעיד על שפל חדש שצפוי בהשתתפות של החברה הערבית בבחירות.

עוד באותו נושא

סקר פנימי: כמה מנדטים שווה מפלגת אבידר-עבאס?


24

לפי הסקר, שנערך על ידי מכון סטטנט של יוסף מקלדה, שיעור ההצבעה בחברה הערבית יעמוד בבחירות הקרובות על 39% בלבד. הנתון הנמוך ביותר אי פעם של הצבעה בקרב האזרחים הערבים.

עד כה, הנתון הנמוך ביותר היה בבחירות האחרונות ב-2021 והוא עמד על 44.6%. שנה לפני כן ההשתתפות של האזרחים הערבים דווקא הייתה בשיאה – 64.8%. הרשימה המשותפת, על כל מרכיביה, קיבלה אז 15 מנדטים.

על פי הסקר הנוכחי, הרשימה המשותפת עם בל"ד מקבלת 5 מנדטים – אחד פחות ממה שיש לה כיום. רע"ם של מנסור עבאס זוכה ל-4 מנדטים. נתון מעניין נוסף – הליכוד מקבלת מנדט וחצי מהמצביעים הערבים.

עוד באותו נושא

אלי אבידר מנהל מגעים עם מפלגת רע"מ


74

במקרה שבל"ד תרוץ בנפרד מהמשותפת המפלגות הערביות מתרסקות. המשותפת מקבלת 4 מנדטים, על סף אחוז החסימה, רע"ם קרובה גם כן לאחוז החסימה ומקבלת 4 מנדטים. בל"ד לא תעבור את אחוז החסימה. בתסריט הזה, המפלגות הערביות עם שמונה מנדטים בלבד, לעומת עשרה שיש להם בכנסת הנוכחית.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו

Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]