שלף טבעת במפתיע: גבר זייף מעצר עם המשטרה והציע לחברתו... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 03/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שלף טבעת במפתיע: גבר זייף מעצר עם המשטרה והציע לחברתו…

שלף טבעת במפתיע: גבר זייף מעצר עם המשטרה והציע לחברתו…

ביים את מעצרו בשביל הצעת נישואים (צילום: פייסבוק)מסצ'וסטס: גבר הציע נישואין לחברתו בצורה יוצאת דופן, לאחר שגרם למשטרה לאזוק אותו מולה • סרטון המעצר המזויף וההצעה שאחריה הפך לוויראלי ברשתות החברתיות • צפו בסרטון
N12

ביים את מעצרו בשביל הצעת נישואים (צילום: פייסבוק)

הצעת הנישואין המפתיעה | צילום: פייסבוק
בסרטון שפרסמה משטרת ויטמן במסצ'וסטס במהלך סוף השבוע נראים שני שוטרים אוזקים אדם במסעדה ומוציאים אותו החוצה, לאחר מכן הוא כורע ברך ומציע לה נישואין והיא עונה בחיוב. ההצעה הייחודית הייתה רעיון של ווין, הבחור שהציע נישואין. הוא ביקש את עזרת המשטרה כדי להוציא את התוכנית לפועל ולהציע לקריסטין חברתו. המשטרה הסכימה והצהירה שזה היה אירוע חד פעמי שלא יקרה שוב.  

השוטר שחזר: "ווין התקשר אליי וביקש שנעצור אותו כדי שיוכל להציע נישואין לחברתו קריסטין. לאחר הבקשה הייתה שתיקה ארוכה, ביקשתי מויין שיחזור על זה בשנית ואז הוא סיפר על התוכנית שלו". לאחר שקיבל אור ירוק מהמשטרה, ויין סגר את הפרטים בהצעת הנישואין המפתיעה. הוא העביר למשטרה תמונה שלו עם פירוט של הלבוש שאיתו יגיע, עדכן את המסעדה ואת ההורים של אשתו לעתיד בתוכנית ויצא לדרך. 

ויין, חברתו קריסטין והוריה אכלו יחד במסעדה מלאה בסועדים ב-9 בספטמבר. השוטרים הגיעו למסעדה ופרצה מהומה. השוטר הגיע והורה לווין לעמוד כי הוא עצור, אך הוא סירב. השוטר חזר על הוראתו כמה פעמים עד שלבסוף קם ויין, רק לאחר שהוריה של קריסטין ביקשו ממנו. השוטר אזק את ויין, ליווה אותו החוצה והושיב אותו במושב האחורי של הניידת. כחלק מהתוכנית השוטר הוריד ממנו בזריזות את האזיקים לפני שסגר את המושב האחורי.

בשלב הזה קריסטין מבקשת להבין מה קורה ויוצאת החוצה לנסות לדבר עם השוטרים, שמלווים אותה לניידת. השוטר שחרר את ויין מהמושב האחורי – הוא יצא – וכרע ברך כשבידו טבעת. קריסטין נראתה מופתעת וצעקה: "כן!".

בפוסט הוויראלי, משטרת ויטמן במסצ'וסטס סיפרה: "היינו אסירי תודה להשתתף בהצעה הייחודית של ויין וקריסטין", אך גם קראה לאנשים שלא לבקש את עזרתם בהצעות נישואין: "זה היה אירוע חד פעמי עבורנו. נא לא להציף את הטלפונים שלנו בכל מיני בקשות מטורפות. זה לא יקרה שוב!".


Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]