שכונת "שמעון הצדיק": עיתונאית ערביה נעצרה על הזדהות עם ארגון טרור  - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שכונת "שמעון הצדיק": עיתונאית ערביה נעצרה על הזדהות עם ארגון טרור 

שכונת "שמעון הצדיק": עיתונאית ערביה נעצרה על הזדהות עם ארגון טרור 

בימים הקרובים צפוי להיות מוגש כתב אישום נגד למא גושה, עיתונאית ערביה כבת 30, תושבת שכונת שמעון הצדיק בירושלים שנעצרה אחרי שהביעה הזדהות עם ארגון הטרור הג'יהאד האיסלמי.

פרסומים ברשת החברתית אותם ניטרה המשטרה במסגרת פעילות רשתית בעלי תוכן של הסתה לאלימות, תמיכה והזדהות עם ארגון טרור ועבירות נוספות, הובילו למעצרה של החשודה, בשבוע שעבר היא נלקחה לחקירה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים. מעצרה של החשודה הוארך מעת לעת בבימ"ש וביום חמישי האחרון הוגשה נגדה הצהרת תובע על הכוונה להגיש כתב אישום ומעצרה הוארך.

מחקירת ימ"ר ירושלים עולה כי על פי החשד, החשודה נוהגת לראיין אסירים ביטחוניים ששוחררו מהכלא ולסקור אירועים שונים ואת פרסומים אלו מפרסמת ברשת החברתית. בין היתר, פרסמה את תמונתו של המחבל אלנבולסי אוחז כלי נשק בידו, מחבל אשר חוסל בחודש אוגוסט האחרון על ידי כוחות מיוחדים שפעלו בשכם, וכתבה לצד תמונתו כי המחבל הוא "התפארת תשתחווה לפניך אתה דוגמה וסמל".

בין פרסומיה הנוספים, בחודש אוגוסט האחרון שלושה ימים לאחר תחילת מבצע "עלות השחר" בו חיסל צה"ל מספר בכירים בארגון הטרטר, פרסמה פוסט ובו כתבה- "לעולם ועד תמיד" ואליו צירפה תמונה של פעילי 'סיאא אלקודס' חמושים, הזרוע הצבאית של ארגון הג'יהאד האסלאמי שהנו ארגון טרור מוכרז. בהמשך לכך, המשיכה החשודה בפרסומים שונים הכוללים דברי הסתה ושבח נוספים לארגון הטרור גם בימים שלאחר מכן.

אחד הפוסטים שתמכו בטרור

בעקבות פרסומים אלו ורבים נוספים, ולאחר איסוף חקירתי שניהלה ימ"ר מחוז ירושלים כאמור, נעצרה בתאריך 4.9.22 החשודה בבית משפחתה בשכונת שיח ג'ראח שבמזרח העיר ירושלים והיא הועברה לחקירה. לאחר שמעצרה הוארך, ביום חמישי האחרון הוגשה הצהרת תובע מטעם הפרקליטות ומעצרה הוארך עד לתאריך 12.9 לטובת הכנתו והגשתו של כתב אישום.

מאז מעצרה שיתפו ערבים רבים קריאות ברשתות החברתיות לשחררה, כאשר העלו תמונות שלה עם הכיתב "חופש ללמא גושה".

נציין כי שכונת שמעון הצדיק מתוחה עוד מאז ימי מבצע שומר החומות. לפני כחצי שנה השליכו תושבים ערביים בקבוק תבערה על בית משפחת יושובייב, משפחה יהודית הגרה בשכונה, אחרי תקופה בה הוצת רכב המשפחה 9 פעמים.

בימי מבצע שומר החומות וכן בתקופות מתוחות אחריה חוללו התושבים הערבים תקיפות נגד יהודים בשכונה שכללו ירי זיקוקים, השלכת אבנים ובקבוקי תבערה על בתי יהודים ובמהלך השנה האחרונה תושבת יהודיה אף נדקרה בידי שכנתה, נערה ערביה.

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]