שיקלי בציוץ שמחה לאיד: "שקד לא ראויה להנהגה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שיקלי בציוץ שמחה לאיד: "שקד לא ראויה להנהגה"

שיקלי בציוץ שמחה לאיד: "שקד לא ראויה להנהגה"

שיקלי בציוץ שמחה לאיד: "שקד לא ראויה להנהגה"

  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

חבר הכנסת לשעבר עמיחי שיקלי, הראשון מימינה שנטש את המפלגה בגלל סיבוב הפרסה האידיאולוגי, לא מרחם הבוקר על איילת שקד עם פירוק הרוח הציונית.

כמו גלידה שאוכלים קרה, גם שיקלי חיכה בסבלנות חודשים ארוכים עד שהגיב הבוקר: "מעט מדי, מאוחר מדי. מי שברגעי האמת לא ידעה לחתוך מהממשלה הרעה הזו ומנעה מחבריה לעשות זאת, מי שגם בזמן פציעות לא ידעה לומר "טעיתי" ושלחה את פולארד לעשות זאת בשמה, מי שגם עכשיו לא מוכנה לוותר על הכיסא והנהג – לא ראויה להנהגה!".

לפנות בוקר יצא לדרך המהלך שפורסם לראשונה בסרוגים על פירוק השותפות בין איילת שקד ויועז הנדל. מהלך שהוכחש על ידם מיום חמישי עד היום.

עוד באותו נושא

כפי שנחשף בסרוגים: שקד מפרקת את "הרוח הציונית"


19

כמו בני זוג שנפרדים, שלכל אחד חשוב להגיד כי הוא זה שנפרד, גם בגירושין של 'הרוח הציונית' מתנהלת עכשיו מלחמת גרסאות האם הנדל זרק את שקד או שקד את הנדל.

בסביבה של שקד רתחו על התרגיל המסריח שעשה להם הנדל. לטענתם, היא זו שהודיעה להנדל על הפירוק, והוא ביקש לדחות את ההודעה עד לחזרתו מטיסה לניו יורק. בינתיים הוא שלח את הכותרת לידיעות. בשעה 02:30 בלילה עולה גרסת הדיגיטל של העיתון לאפליקציות ואצל שקד נדהמו לראות את הכותרת הראשית, לפיה הנדל הוא זה שפירק.

בסוף זה כן ביבי ולא ביבי

אצל הנדל, הוא דבק בעמדה לפיה הוא זה שפרק את השותפות בגלל ביטול הוטו על ממשלה צרה בראשות נתניהו: "אם מוכנים לממשלת 61 של מחנה רק ביבי לא תהיה ממשלת אחדות. ובעיני ממשלה צרה של ביבי ובן גביר או השמאל מרכז והמשותפת זה אסון. אני לא יכול לאפשר שעל גבי תיווצר אפשרות שתקום ממשלה צרה שתדיר חצי מהעם ותמשיך את חוסר היציבות", הוא כתב הבוקר.

עוד באותו נושא

איילת שקד ויועז הנדל הודיעו על המשך דרכם הפוליטית


23

שקד מצדה תולה את הפירוק באותה נקודה: "בשיחות רבות שהתקיימו בחודש האחרון עם סיעת דרך ארץ הבינה שקד שלמרות הסרת החרם הוירטואלי של דרך ארץ על גוש הימין, הם יהיו מוכנים לגרור את המדינה לבחירות פעם אחר פעם ובלבד שלא תקום ממשלה ימנית. איילת שקד לא מוכנה לגרור את המדינה לבחירות נוספות, בשום מחיר".

עוד באותו נושא

הרכש הראשון של איילת שקד: ראש עיר סרוג


95

שקד והנדל כאמור הכחישו ביום חמישי את הדיווח בסרוגים וטענו כי הם רצים יחד. מה שהתגלה אחרי יומיים כפלופ. כעת על השולחן נמצאת עבור שקד האופציה היחידה – חבירה לבית היהודי. לפני חודשיים פרסמנו בסרוגים על המהלך, ואז מטעם שקד ומטעם הבית היהודי הכחישו מכל וכל. מזל שיש לנו ארכיון שזוכר.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו

Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]