שיטה חדשה: נועה קירל חושפת איך ייבחר השיר של לאירוויזיון - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 22/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שיטה חדשה: נועה קירל חושפת איך ייבחר השיר של לאירוויזיון

שיטה חדשה: נועה קירל חושפת איך ייבחר השיר של לאירוויזיון

לפני שלושה שבועות נודע סופית כי נועה קירל תהיה הנציגה של ישראל באירוויזיון 2023, לאחר שכחודש מוקדם יותר הוועדה לבחירת הנציג/ה הישראלית לאירוויזיון התכנסה לראשונה ובחרה בזמרת קירל לייצג את המדינה בתחרות האירופית. אמש נערכה פגישה של אנשיה של קירל ונציגי התאגיד במהלכה התנהל דיון על אופן בחירת השיר.

בשנים קודמות התאגיד עשה שימוש בשיטת "קול קורא" ויוצרים שלחו הצעות לשיר, מתוכן נבחר השיר הסופי במשדר מיוחד על ידי הצבעת הקהל. השנה, כך מסתמן, קירל והאנשים הקרובים אליה יהיו אלו שיצרו את השיר. ההחלטה תהיה כפופה לאישור של מועצת התאגיד.

התאגיד ייתן לזמרת חופש אמנותי לעבוד עם האנשים איתם היא עובדת שנים. השיר שנבחר יצטרך לעבור אישור של התאגיד עצמו בהתאם לעמידה בתנאים שמציב איגוד השידור האירופי.

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]