שיווק ברשתות חברתיות - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 18/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות

מבוא

שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות.

פרסום תמידי ועקבי

תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם ביום. אם אתה לא יכול לעשות את זה, אז לפחות שלוש פעמים. הסיבה לכך היא שהפוסטים שלך מרווחים לאורך זמן עוזרים להשאיר אנשים מתעניינים במה שיש לך לומר ומעודד אותם לחזור לתוכן נוסף

.אם אתם מתכוונים לפרסם לעתים קרובות, עדיף שהם יתפזרו באופן שווה לאורך היום או השבוע, כך שהם לא ייראו כמו פרץ אחד גדול של פעילות כשהם מגיעים לפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק או טוויטר.
חשוב גם לא להגזים בפרסום כי יותר מדי תוכן יעצבן אנשים שכבר עוקבים אחריך באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק או טוויטר, שם יש מגבלות קפדניות על כמה הודעות (או תמונות) ניתן לשלוח ביום מבלי להיחסם על ידי מישהו אַחֵר."

 • לקיים אינטראקציה עם אנשים
 • הגיבו להערות.
 • השתמש בהאשטאגים.
 • השתמשו באימוג'ים (סטיקרים).

שאל שאלות וענה עליהן בעצמך, או בקש ממישהו אחר לעשות זאת עבורך. אפשר לעשות זאת בקטע התגובות או בעמוד שלכם, אבל אם יש מספר אנשים שמגיבים על פוסט אחד אז עדיף להשיב בנפרד ולא כהודעה קבוצתית. לדוגמה: "כמה עיזים אצטרך?" "מה הדרך הכי טובה להרוג אותם?" וכו' וכו'. זה גם יעזור לבנות קהילה מכיוון שאנשים יראו שהתגובות שלהם נקראו – ובתקווה שאהבו!

להגדיל את הקהילה שלך

• צור קהילה סביב המותג שלך. הצעד הראשון להגדלת הקהילה שלך הוא ליצור משהו שאנשים רוצים להיות חלק ממנו, ואז להזמין אותם להיכנס.
• לגרום לאנשים להצטרף לקהילה שלך. תזדקק לכלים הנכונים כדי שכל אחד יוכל להצטרף, מכל מקום ובכל זמן – ולא רק אנשים שכבר יודעים עליך או על המותג שלך, אלא גם אלה שעדיין לא יודעים על זה אבל אולי ירצו ללמוד עוד על מה שאתה עושה (או להיפך).
• הקל על אנשים להצטרף לקהילה שלך.* ודא שכל התהליכים האלה קלים לשימוש ואינטואיטיביים על ידי שימוש בשיטות עבודה מומלצות כמו דפוסי עיצוב ובדיקות שמישות!

ליצור הרגלים בריאים

חשוב לוודא שאתה מפרסם על בסיס קבוע. זה יעזור לפוסטים שלך לשים לב ויעזור לך לבנות קהל עוקבים נאמן.
אתה גם צריך להיזהר לא לפרסם יותר מדי בבת אחת, שכן זה יכול לגרום לאנשים לחשוב שלא אכפת לך מהעסק או המותג שלהם. כמו כן, אם יש לך הרבה עוקבים אבל אתה משתף רק דבר אחד ביום, אז אולי נראה שהפוסטים האלה לא כל כך חשובים כי אין מספיק מגוון במה שמשתף על ידי המשווק או בעל החברה (אתה) .
לבסוף, כשזה מגיע לעניין: העיתוי חשוב! אתה לא רוצה שהעוקבים שלך יחכו כל היום בתקווה למשהו חדש ממשפיע המדיה החברתית האהוב עליהם; במקום זאת הם פשוט ימשיכו הלאה מבלי לחשוב פעמיים על כמה זמן הם עודכנו לאחרונה במשהו חדש."

לדאוג לשפר את התוכן שלך

השתמש בכלי כמו Hemingway App כדי לעזור לך לשפר את התוכן שלך.
שקלו להשתמש במשפטים קצרים.
השתמש בפעלים אקטיביים בכתיבה שלך, במקום פסיביים כמו "היה" או "יהיה" (אפשרויות אלו מתאימות יותר גם לרשתות חברתיות).
חפש מילים שאינך מכיר ב-thesaurus.com, אשר כולל רשימה נרחבת של מילים נרדפות ואנטונימים לכל מילה במסד הנתונים שלו; זה יכול לחסוך זמן בעת ​​יצירת קטע טקסט שנועד להיקרא על ידי אנשים רבים בו-זמנית!
השתמש בתמונות כדי להפוך אותו לאטרקטיבי יותר
תמונות הן חלק חשוב בכל קמפיין שיווקי במדיה חברתית. ניתן להשתמש בהם כדי להשלים טקסט, להסביר אותו, או להפוך אותו למעניין ובלתי נשכח יותר. תמונות הן גם דרך מצוינת להפוך את המסר שלך למשכנע יותר!

למה כדאי להכיר את הקהל שלך

חשוב לדעת למי אתה מנסה להגיע ולמה. יש סיכוי גבוה יותר שהקהל שלך יתקשר איתך אם הוא ירגיש שיש לו קשר איתך.
• הכר את סוגי התוכן שאנשים מתעניינים בו:
לדוגמה, אם מישהו מחפש מידע על טיפוח כלבים, אולי עדיף לא לפרסם כמה כיף יכול להיות קמפינג או לשתף תמונות מטיול אחרון באיסלנד – אולי הנושאים האלה לא ימשכו כמו טיפוח כלבים!
• גלה איזה סוג מידע מושך ביותר:
אם מישהו מחפש טיפים איך לאמן את הכלב שלו ככלב שמירה יעיל (ואין בזה שום דבר רע), אז שיתוף תמונות מהטיול של השבוע שעבר לא יעזור מאוד, שכן אלה לא בדיוק רלוונטיות בשלב זה. זמן בכל מקרה (אלא אם כן היו כמה פרטים ספציפיים על מה השתבש).
שיווק במדיה חברתית חשוב מאוד בעולם תחרותי זה.
המדיה החברתית הפכה לחלק חשוב באסטרטגיית השיווק של כל עסק. שיווק ברשתות חברתיות מאפשרת לך לתקשר עם הלקוחות שלך, לבנות איתם קשרים ולייצר לידים לעסק שלך. הדרך הטובה ביותר להשתמש במדיה חברתית לשיווק היא באמצעות הערוצים הנכונים ופרסום תוכן מרתק שיפנה לקהל היעד שלך.
ישנן סיבות רבות מדוע כדאי להשתמש במדיה חברתית לשיווק:
• אתה יכול לשפר את תדמית המותג שלך על ידי פרסום מידע רלוונטי על עצמך או על המוצרים/שירותים שאתה מציע בפייסבוק, טוויטר וכו'; זה עוזר לאנשים שלא יודעים הרבה על איזה סוג של חברה הם מתמודדים לקבל מידע נוסף על זה לפני שהם קונים משהו מהם (מה שחוסך זמן וכסף).
• על ידי אינטראקציה עם משתמשים אחרים באמצעות הערות על תמונות או סרטונים שפורסמו על ידי חברים שחולקים תחומי עניין דומים לשלך; זה מעודד אנשים שעוקבים אחר חשבונות אלה בקביעות אך עדיין לא מקיימים אינטראקציה ישירה מכיוון שזה נותן להם הזדמנות לא רק לראות את הפוסטים שלהם אלא גם להשתתף בשיחות סביב נושאים הרלוונטיים לאותם קטעים שפורסמו בעצמם!

סיכום שיווק ברשתות חברתיות

המדיה החברתית משנה את הדרך בה אנו חיים ועובדים. זו דרך מצוינת להתחבר לאנשים ולבנות קהילה, אבל זה רק אחד מהיתרונות הרבים שלה. שיווק במדיה חברתית יכול לעזור לעסקים להגיע ללקוחות חדשים, לשפר את נאמנות הלקוחות וביצועי המכירות – גם אם העסק שלך עדיין לא נמצא במדיה החברתית!

הכל אודות לימוד שיווק ברשתות חברתיות

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]