שיבושים הבוקר ברכבת בשל "מחלה" של צוותים - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 20/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שיבושים הבוקר ברכבת בשל "מחלה" של צוותים

שיבושים הבוקר ברכבת בשל "מחלה" של צוותיםעל רקע חסימת מחלף השלום באיילון: מחסור בצוותים להפעלת רכבות נרשם הבוקר (ראשון) בעקבות ריבוי דיווחי מחלה של נהגים ופקחים. במקביל, חזרה שרת התחבורה מיכאלי על קריאתה: "מבקשים מהציבור שלא להגיע ברכב פרטי לתל אביב בימים הקרובים עד שנחזור לשגרה מלאה".  

עשרות פקחים של רכבת ישראל באיזור הדרום הודיעו אתמול בערב על מחלה. ההערכה היא שהם מוחים על לו"ז הרכבות החדש באיזור. לפי כל הגורמים המעורבים, דווקא חלה התקדמות במשא ומתן בין הוועד המרכזי להנהלה בנוגע להסכם שכר חדש. בוועד העובדים ברכבת ישראל הכחישו: "אין שום צעדים ארגוניים ברכבת".


השרה מיכאלי סמוך לבולען שנפער בנתיבי איילון (צילום: החדשות 12)

השרה מיכאלי סמוך לבולען שנפער בנתיבי איילון | צילום:
החדשות 12


אטימת הבולען בתל אביב

הבולען באיילון נאטם

העבודות על הבולען באיילון דרום (צילום: אבשלום שושני, פלאש 90)

העבודות על הבולען באיילון דרום | צילום:
אבשלום שושני, פלאש 90


שרת התחבורה מרב מיכאלי התייחסה לבולען שנפער בנתיבי איילון: "עשינו אתמול בלילה בדיקות מאוד מקיפות ולכן יכולנו לפתוח מחדש את הכביש מתוך ודאות שזה בטוח. גם תנועת הרכבות התחדשה בשעה 05:00 בבוקר בכל הזהירות הנדרשת ובכל האחריות. עכשיו נמשכת עבודת התיקון ועבודות נוספות כדי לוודא שלא יהיו שום הפתעות נוספות, ורק כשנהיה בטוחות ובטוחים שאכן הכל מתוקן והכל בטוח, היציאה הזאת, מצפון למחלף השלום תפתח מחדש".

בולען בתל אביב (צילום: נתיבי ישראל‎)

בולען נפער בנתיבי איילון | צילום:
נתיבי ישראל‎


"אני רוצה לקרוא לציבור להמשיך להמנע ככל האפשר מלהגיע מצפון", הדגישה מיכאלי, "ויותר מזה, זאת הזדמנות אדירה למצוא איך אפשר לנסוע ולהגיע בתחבורה ציבורית או שיתופית. אני שמחה גם ששר הביטחון אימץ את ההמלצה שלי ואפשר לחיילות וחיילים להגיע בצורה מדורגת ולצמצם את ההגעה לקריה והסביבה. גם זאת הזדמנות לראות בזה פיילוט להגעה מדורגת בימי ראשון לצבא ולמקומות עבודה כדי שגם בשגרה נוכל להפחית את העומס שלנו".

"אותרו מים מתוך הקיר התומך של נתיבי איילון"

ישראל דוד, יועץ הנדסי של חברת עזריאלי הסביר: "ביום חמישי השבוע אותרה בתוך אתר הספירלה של עזריאלי כניסת מים מתוך הקיר התומך של נתיבי איילון, הקיר בוצע על ידי חברת סולל בונה-סמנקל, ניתנו הוראות לסתימת הפירצה של המים מתוך הקיר עוד ביום חמישי ע"י מילוי של אדמה כנגד הקיר על מנת למנוע את פריצת המים שמגיעים מכיוון מזרח לתוך הבור של הספירלה".

"צוות עובד מאתמול כולל הבוקר על הפרצה", ציין דוד, "כנראה כתוצאה מכניסת המים מכיוון מזרח מכיוון איילון, אדמה שמילאו באמצעותה את הנתיב לכיוון היציאה לדרך השלום, גלשה פנימה יחד עם המים שנכנסו לתוך הבור. הקבלן נמצא בתהליכים של סגירת הפירצה לכיוון הספירלה. 'סולל בונה' פתחו שלושה מפעלי בטון על מנת לספק בטון לזירת האירוע על מנת לסגור את הבולען, בשעות הקרובות יגיעו מערבלי בטון כדי למלא את הבור והאירוע נמצא בטיפול על מנת להשיב את המצב לקדמותו במהירות האפשרית. האירוע בשליטה".

לפי ההערכות הבולען נפער בעקבות העבודות באזור – והוא נאטם באמצעות בטון. אחרי שנשללו קיומם של בולענים נוספים באזור, נותר לוודא שפני הקרקע יישארו יציבים כדי לפתוח מחדש את התנועה בנתיב – מה שלא צפוי לקרות ב-48 השעות הקרובות. "הבולען הזה מטריד אותנו מאוד", אמר הבוקר סמנכ"ל אחזקה ותפעול של נתיבי איילון עופר כהן, והודה: "קרה פה נס". 


Source link

פוסטים קשורים

 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]