שחר חסון, רובי ריבלין ושרית חדד: מוזאון שעווה ישראלי יפתח בקרוב - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 28/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שחר חסון, רובי ריבלין ושרית חדד: מוזאון שעווה ישראלי יפתח בקרוב

שחר חסון, רובי ריבלין ושרית חדד: מוזאון שעווה ישראלי יפתח בקרוב

כל ישראלי שנוסע לביקור באנגליה יודע שאחד המקומות שבהם חייבים לבקר הוא מוזיאון "מדאם טוסו". המוזיאון הוותיק מציג כבר שנים רבות בובות שעווה מדויקות של מיטב מפורסמי העולם. אולם, אין צורך לנסוע רחוק ובקרוב יהיה לנו מוזיאון שעווה כחול לבן גם אצלנו. 

50 מוצגים של מיטב המפורסמים

מוזיאון 'הנבחרים' – מוזיאון השעווה הישראלי שצפוי להציג בובות של מיטב ידועני ארצנו, ייפתח ב-7.10 בארנה בהרצליה. בשלוש השנים האחרונות עמל צוות אמנותי-הפקתי מהארץ ומחו"ל על פיתוח התערוכה שתכלול דמויות שעווה מקומיות. בין המוצגים יהיה אפשר למצוא בין היתר את: דיוויד בלאט, השף חיים כהן, יובל המבולבל, סטטיק ובן אל, אילן רמון, ריטה ואנה זק. 

כחלק מחווית הקהל שיגיע להנות ממוזיאון השעווה – נוצרה אפליקציה ייחודית שתלווה את המבקרים בסיור. מדובר באפליקציה ראשונה מסוגה שמטרתה להעשיר את חוויית הלקוח, ומאפשרת הצצה לעולם המטאוורס מעדשת המצלמה – ניתן לראות את בובת השעווה מתעוררת לחיים ומאפשרת לילדים לבצע פעילות עם כוכבים. בנוסף, המוזיאון ישתף פעולה עם עמותת "גדולים מהחיים", כך שחלק מרווחי המוזיאון ייתרם למען הקמת 'גן החלומות' השלישי של העמותה אשר יוקם בירושלים.

בובת השעווה של אילן רמון

בובת השעווה של אילן רמון צילום: באדיבות הנבחרים- מוזיאון השעווה הישראלי

אייל קיציס

אייל קיציס צילום: באדיבות הנבחרים-מוזיאון השעווה הישראלי

שחר חסון

שחר חסון צילום: באדיבות הנבחרים-מוזיאון השעווה הישראלי

מוזיאון שעווה עתיק

בעבר כבר פעם בישראל מוזיאון שעווה. 'מוזיאון השעווה הישראלי' פעל בעבר במגדל שלום המיתולוגי בתל אביב. המוזיאון, שהוקם ב-1973על ידי שי מאיר, היה מוזיאון השעווה הראשון והיחיד באותן שנים והוצגו בו כ-100 בובות שעווה. בין היתר של: א.ד. גורדון, שרה אהרונסון, דוד בן גוריון, צביקה פיק ומיקי ברקוביץ'. המוזיאון נסגר ב1995 עקב בעיות כלכליות.  

Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]