"שורף אותו מבפנים": על קריאות הבוז של הקהל למתן חוזז - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 01/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "שורף אותו מבפנים": על קריאות הבוז של הקהל למתן חוזז

"שורף אותו מבפנים": על קריאות הבוז של הקהל למתן חוזז


"ויתר על המון כדי להיות במכבי ת"א" (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


כשמתן חוזז חתם על חוזה ארוך טווח במכבי ת"א בתום סאגה ארוכה, הוא דמיין פתיחת עונה אחרת. הוא רצה להפוך לשחקן מוביל בקבוצת נעוריו, וקיבל גם אמון מהמאמן ולדימיר איביץ', שרצה שיישאר, אלא שלאחרונה הוא מתמודד עם תקופה לא פשוטה.

הקשר לאחרונה ספג קריאות בוז מאוהדי מכבי ת"א, כוולדימיר איביץ' לא עומד מנגד ובמסיבת עיתונאים יצא נגד הקהל וביקש להפסיק עם הבוז לשחקן.

אחרי הניצחון על בית"ר ירושלים ושריקות הבוז שנמשכו, שריקת הסיום הובילה את השחקנים לרוץ לעבר חוזז לאות הזדהות איתו. חלק מהם אף שוחח עם גורמים בקהל וביקש מהם להפסיק, ולעמוד לצד חוזז. 

"מתן ילד מופנם שקט, אוהד מכבי ת"א מבטן ולידה. הדם שלו צהוב. הוא מגיל 6 במועדון והבוז מאוד כואב לו", אמר מאיר חוזז, אביו של השחקן.

מתן, הילד השני מבן חמישה לא מצליח להבין מאיפה הקריאות באות. "עד כמה הוא אוהב את מכבי ת"א תעיד העובדה שהיו לנו הצעות מפורטונה דיסלדורף הגרמנית, מרייקה הקרואטית ומקומו האיטלקית. רצו לתת לו פי שניים וחצי יותר ממכבי ת"א, אבל אנחנו החלטנו שהולכים רק לליגה ראשונה בכירה ואם לא, אז נשארים בבית במכבי ת"א", ממשיך האב, "היו עלינו לחצים מכל מקום לעזוב ולצאת מישראל. לא כל כך מהר עוזבים מועדון כמו מכבי ת"א. אני רק יכול להגיד לקהל, מתן עובד קשה על הדשא באימונים וגם באימונים אישיים כדי לשמח את הקהל הצהוב. הבוז הזה שורף אותו מבפנים, הוא כל כך אוהב את המועדון וזה צובט לו מאוד".

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]