שוויונטק וג'אבור עלו לגמר אליפות ארה"ב - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 26/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שוויונטק וג'אבור עלו לגמר אליפות ארה"ב

שוויונטק וג'אבור עלו לגמר אליפות ארה"ב
איגה שוויונטק. (Photo by Lev Radin/Anadolu Agency via Getty Images (צילום: ספורט 5)

איגה שוויונטק. (Photo by Lev Radin/Anadolu Agency via Getty Images) | צילום:
ספורט 5


יש גמר בנשים. איגה שוויונטק (1) ואונס ג'אבור (5) העפילו הלילה (בין חמישי לשישי) לגמר אליפות ארה"ב הפתוחה אחרי ניצחונות על ארינה סבאלנקה וקארוליין גארסיה בהתאמה.

המדורגת 1 בעולם, שזכתה לא מזמן גם ברולאן גארוס, תנסה להמשיך את השנה המוצלחת בקריירה שלה ולזכות לראשונה בשני תארי גרנד סלאם בשנה אחת. אך מול סבאלנקה, זה דווקא התחיל פחות טוב.

הבלארוסית פתחה בכל הכוח וזכתה במערכה הראשונה אחרי שהשבירה הראשונה שלה הגיעה כבר במשחקון השלישי, כל הדרך ל-3:6. אך אז הגיעה ההתעוררות של שוויונטק.

הפולנית התפוצצה עם 1:6 במערכה השנייה, ובשלישית חוללה מהפך אחרי שהיתה בפיגור 2:0 במשחקונים, כל הדרך ל-4:6 ו-1:2 בסיכום שלוש המערכות.

כאמור, שוויונטק תפגוש את אונס ג'אבור בגמר, אחרי שהטוניסאית טיילה מול קארוליין גארסיה עם 1:6, 3:6 בשעה ו-7 דקות בלבד.

השתיים יפגשו לגמר אליפות ארצות הברית הפתוחה בליל שבת בשעה 23:00. ארבעת המפגשים האחרונים בין שוויונטק וג'אבור הסתיימו בשתי ניצחונות לכל אחת, כך שיהיה מעניין במיוחד מי תהיה זו שתתעלה ברגע האמת.


Source link

פוסטים קשורים

 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]