שאקירה בסרטון מסתורי עם לב אנושי ומדמם - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » שאקירה בסרטון מסתורי עם לב אנושי ומדמם

שאקירה בסרטון מסתורי עם לב אנושי ומדמםשאקירה מוציאה שיר שעוסק בפרידה שלה ושל ג'רארד פיקה? הזמרת פרסמה הבוקר (ראשון) קטע קצרצר, ממה שנראה כמו קליפ חדש עם נעל גברית שדורכת על לב אנושי ופועם, בחשבון האינסטגרם שלה. בתיאור הסרטון כתבה "מעולם לא אמרתי דבר, אבל זה כואב. ידעתי שזה יקרה".

"חשבתי שהאלבום שלי מוכן", כתבה בפוסט נוסף: "אבל בכל פעם שאני נכנסת לסטודיו בשביל לתקן איזה בית או לעשות מיקס לשיר שכמעט מוכן אני מוצאת את עצמי עם מוזיקה חדשה כי אני מרגישה יצירתית עכשיו".

שאקירה ובעלה הכדורגלן פיקה אישרו את הגירושים בחודש יוני האחרון לאחרי זוגיות של 12 שנה, כך שיש לשער שהקליפ והשיר – יהיו על מערכת היחסים בין השניים. בתחילת החודש פורסמה מחדש בתקשורת הספרדית שמועת הבגידה של פיקה בשאקירה עם בר רפאלי.

שאקירה דיברה לראשונה על הפרידה בראיון למגזין Elle לאחרונה: "אני מרגישה שברגע הזה של חיי, שהוא כנראה אחד מהתקופות הקשות והאפלות בחיי, המוזיקה הביאה לי אור. נשארתי בשקט ופשוט ניסיתי לעבד את הכל. קשה לדבר על זה, במיוחד בגלל שאני עדיין עוברת את זה, בגלל שאני אדם ציבורי ובגלל שהפרידה שלנו היא לא כמו פרידה רגילה. לכן זה היה קשה לא רק עבורי, אלא גם עבור הילדים שלי, קשה להפליא".

באותו ראיון, הכוכבת האשימה את הפרידה בקריירות השאפתניות שלהם, ואמרה שב-2014 המשפחה נאלצה להחליט אם לעבור לארצות הברית עבור קריירת המוזיקה שלה או להישאר בברצלונה שם משחק בעלה. היא התוודתה שהרגישה שהיא "חייבת לתמוך" בחלומות של בן זוגה על פני החלומות שלה.

 

כזכור עם השעות האפלות הללו לא מספיקות, התובע בספרד דרש לאחרונה שמונה שנות מאסר לזמרת, שלא שילמה מיסים. עדיין לא נקבע תאריך למשפט שלה, אבל מקווים שבשעות הקשות האלה בדיוק כפי שהיא סיפרה בראיון – המוזיקה תשמש לה מפלט ונחמה.

אם זה לא מספיק, שאקירה מתמודדת בימים אלה עם תביעת מסים בספרד. הזמרת הקולומביאנית מואשמת בהעלמת מס של כ-15 מיליון דולר בתקופה שבה טענה שהיא לא מתגוררת בספרד. היא דחתה בקשה להסדר טיעון והתביעה דורשת מבית המשפט לגזור עליה 8 שנות מאסר וקנס של כ-23 מיליון אם תימצא אשמה.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]