רשת בתי מרקחת חדשה למוצרי קנאביס נפתחת בישראל - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 16/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » רשת בתי מרקחת חדשה למוצרי קנאביס נפתחת בישראל

רשת בתי מרקחת חדשה למוצרי קנאביס נפתחת בישראלהרשת, שתיקרא Lenny's, הוקמה בשיתוף פעולה בין חברת גרינמד לבין קבוצת סונול. סניף ראשון ייפתח כבר בימים הקרובים במודיעין, כשהמטרה היא להגיע בתוך שלוש שנים לעשרות סניפים בפריסה ארצית

סונול (צילום: טל אטרקצי )

צילום: טל אטרקציחדש בישראל: קנאביס בתחנות דלק. רשת בתי מרקחת חדשה בבעלות קבוצת סונול וחברת גרינמד, והיא מתמקדת במוצרי קנאביס. הרשת נקראת Lenny's, והיא תפתח את סניפה הראשון בימים הקרובים בעיר מודיעין. המטרה היא להתרחב בשלוש השנים הקרובות לכדי עשרות סניפים בפריסה ארצית, שימוקמו, בין השאר, בתחנות התדלוק של סונול.

תפרחות קנאביס (צילום: Mitch M, shutterstock)

תפרחות קנאביס | צילום:
Mitch M, shutterstock


יצרנית הקנאביס גרינמד (Greenmed) היא שתהיה אחראית על אספקת המוצרים ועל המעטפת המקצועית לבתי המרקחת, בהם ימכרו תפרחות קנאביס ומוצרים משלימים שונים, למטופלי קנאביס ברישיון. זאת בנוסף לאספקה מגוונת של מוצרי פארמה לקהל הרחב. הרשת החדשה מצטרפת לשורה ארוכה של בתי מרקחת בישראל המספקים שרות למטופלי קנאביס, ביניהם רשת סופר-פארם, לאון פארם ו- Green pharma.

בתי מרקחת המתמקדים בקנאביס הפכו בשנים האחרונות לתופעה נפוצה מאוד בישראל, וזאת בהתחשב בהתרבות מספר המטופלים ברישיון, שעומד כיום על כ-116 אלף. במקומות בהם קיימת לגליזציה, ובראשם 19 ממדינות ארצות הברית, נקראות  החנויות האלה Dispensaries והן מיועדות לקהל צרכני קנאביס רחב. בניגוד לתצוגה הסטרילית הקיימת בבתי המרקחת בארץ, חנויות הקנאביס האמריקאיות מעוצבות באופן מושך וצבעוני, ובמקרים רבים מאפשרות לראות את התפרחות בתצוגת בר מרשימה ולהתנסות במוצרים שונים במקום.

ישראל עדיין לא נמצאת במקום הזה, אבל העליה הגדולה שחלה בשנתיים האחרונות במספר מטופלי הקנאביס ברישיון, ביחד עם ההכרזה על אי-הפללה ועם הדיון הגובר והולך בנוגע ללגליזציה, בתי המרקחת כבר נמצאים כאן כעובדה מוגמרת: מציעים סחורה מגוונת למטופלי הקנאביס ברישיון, אבל גם מביטים אל היום שאחרי.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]