רק שניים מהנרי: אוליבייה ז'ירו לא עוצר - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » רק שניים מהנרי: אוליבייה ז'ירו לא עוצר

רק שניים מהנרי: אוליבייה ז'ירו לא עוצר

קונדה. בברצלונה צריכים לדאוג? (Philippe Lecoeur/FEP/Icon Sport via (צילום: ספורט 5)

קונדה. בברצלונה צריכים לדאוג? (Philippe Lecoeur/FEP/Icon Sport via Getty Images) | צילום:
ספורט 5


נבחרת צרפת אומנם איבדה את הסיכוי לשמור על הזכייה בליגת האומות, אך הצליחה להציל מעט מכבודה בקמפיין אחרי שגברה 0:2 על אוסטריה, ובכך התרחקה מסכנת הירידה לדרג השני במפעל. קיליאן אמבפה, שכבש את שערו ה-28 בנבחרת, ובכך נכנס לרשימת 10 הכובשים הגדולים של הכחולים.

מי שבישל את השער לאמבפה הוא אוליבייה ז'ירו, שעשה היסטוריה בעצמו לאחר שכבש את השני והפך לכובש המבוגר בתולדות נבחרת צרפץ בגיל 35 ו-357 ימים, או במילים אחרות, שמונה ימים לפני שהוא יהיה בן 36, ובכך שבר את שיאו של רוז'ה מארש, שעשה זאת בדצמבר 1959, בגיל 35 ו-287 ימים.

בנוסף, לחלוץ מילאן יש 49 משחקים במדי הנבחרת, שניים בלבד פחות מה-51 של שיאן כל הזמנים של צרפת תיירי הנרי, אך לאחרונה הועלו ספקות בצרפת בנוגע לעובדה שיהיה חלק מהסגל של דידייה דשאן למונדיאל. פרשן RMC דניאל ריולו טען: "לא יהיה שום היגיון בלהשאיר את ז'ירו בבית, וזה גם לא יהיה צודק. אני לא יכול להבין את זה. בנזמה הוא לא שחקן מהסוג שקובע עם מי הוא ישחק ועם מי לא, הוא חזר לנבחרת אחרי חמש שנים והוא שמח להיות שם".

אך לצד הדברים החיוביים בנבחרת צרפת, יש לדשאן עוד כמה סיבות לדאגה. לאחר שהגיע לחלון המשחקים עם סגל חסר במיוחד בעקבות פציעות, הפעם הוא איבד גם את ז'ול קונדה שהוחלף כבר בדקה ה-23 אחרי שהתיישב על הדשא ולא יכול היה להמשיך. ואם זה לא מספיק לברצלונה, גם עוסמאן דמבלה עזב את המשחק עם כאבים.

פצוע נוסף הוא מייק מניאן שהוחלף במחצית לאחר שסבל מכאב קטן בשוק. כזכור, שוער מילאן בעצמו פתח בין הקורות בעקבות פציעה אחרת, של הקפטן הוגו לוריס, אך הוחלף באלפונס אראולה מווסטהאם.

Source link

פוסטים קשורים

 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]