רוני אוואט התפטר מתפקידו בהפועל ר"ג - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 19/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » רוני אוואט התפטר מתפקידו בהפועל ר"ג

רוני אוואט התפטר מתפקידו בהפועל ר"ג
עזב את ר"ג. אוואט (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)

עזב את ר"ג. אוואט (ברני ארדוב) | צילום:
ספורט 5


תשעה חודשים בלבד בתפקיד. אוואט (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)

תשעה חודשים בלבד בתפקיד. אוואט (ברני ארדוב) | צילום:
ספורט 5


תשעה חודשים לאחר שחתם: רוני אוואט הודיעה על התפטרותו מאימון הפועל ר"ג. המאמן, שבדצמבר האחרון התפטר מאימון אדומים אשדוד, סיים את דרכו גם אצל האורדונים, זאת אחרי שהפסיד 0:2 לקבוצתו הקודמת, במסגרת המחזור הרביעי בליגה הלאומית.

מדובר בהפסד השלישי העונה של ר"ג, אחרי ההפסד לבני יהודה והתבוסה נגד מכבי קביליו יפו. פתיחת העונה הרעה הזו של אוואט מציבה בשלב זה של העונה את ר"ג במקום ה-14, קצת מעל כפר קאסם ובפער גדול מאדומים אשדוד, שפתחה את העונה עם מינוס 14 נקודות.

כזכור, בעונה הקודמת הוביל אוואט את ר"ג למקום ה-11 בטבלה, עם 37 נקודות מתוך 90 אפשריות בעונה, ב-8 ניצחונות בלבד במשך העונה. אוואט אימן רוב הקריירה שלו בקדנציות שונות במ.ס. אשדוד כמאמן ראשי וכעוזר מאמן, והיה גם מאמנה של מכבי יפו ב-2018/19.


Source link

פוסטים קשורים

  • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]