ראשי היישובים בשומרון: לתמוך בצבי סוכות - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ראשי היישובים בשומרון: לתמוך בצבי סוכות

ראשי היישובים בשומרון: לתמוך בצבי סוכות

מתי ברנהרט, חדשות סרוגים22.08.22 20:46  כ"ה באב תשפב

ראשי היישובים בשומרון: לתמוך בצבי סוכות

  צילום: פרטי

יושבי ראש ועדי היישובים בשומרון יצאו בקריאה פומבית להצביע עבור צבי סוכות בפריימריז של הציונות הדתית.

בהודעת התמיכה נכתב "אנו יושבי ראש ועדי הישובים בשומרון מכירים את העשייה הכרוכה של צבי סוכות וממליצים לתמוך בו ברשימת הציונות הדתית לכנסת. אין לנו ספק כי צבי שבעצמו תושב השומרון יסייע ככל יכולתו לקידום ופיתוח יישובי השומרון.

עוד באותו נושא

צבי סוכות: "אני חושב שנעשה עוול לנערי הגבעות"


4

כזכור, סוכות נחשב לאחד המועמדים הבולטים בבחירות המקדימות זכה לתמיכתם של הרב דב ליאור, הרב אליקים לבנון, יוסי דגן ראש מועצת שומרון ורבים נוספים. הערב מצטרפים לתמיכה בסוכות גם יושבי ראש ועדי הישובים בשומרון.

סוכות הוא מהמתמודדים הבולטים בבחירות המקדימות, פעיל ימין מוכר מיצהר, יו"ר תנועת אמונים, מנכ"ל עוצמה יהודית לשעבר ומי שהיה יועץ קרוב של ראש מועצת שומרון יוסי דגן.סוכות אב ל-5 בנות, למד במוסדות אדרת אליהו (זילברמן) בעיר העתיקה בירושלים ובעקבות תכנית ההתנתקות עזב את העולם החרדי והצטרף לנוער הגבעות. סוכות הוביל ביחד עם אביחי בוארון את המאבק של מתיישבי עמונה ולאחר מכן השתתף במאבק להקמת הישוב למפוני עמונה (עמיחי). בשנת 2021 הוביל את הקמת היישוב אביתר בשומרון יחד עם פעילים נוספים. סוכות פעיל קבוע בהקמת נקודות התיישבות ביהודה ושומרון. סוכות התפרסם בזכות הופעותיו בתקשורת וחשבונות פופולריים ברשתות החברתיות וכן בשל פעילותו במועצת שומרון.

סוכות מסר בתגובה להודעת התמיכה: "שמח מאוד לקבל את תמיכתם של חברי יושבי ראש ועדי הישובים בשומרון. זכיתי לעבוד יחד איתכם במשך שנים ואני שמח על התמיכה שלכם לעשות זאת גם מתוך הכנסת".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]