"קונג-פו": באנגליה נדהמו מהרחקת קולינס - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 03/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "קונג-פו": באנגליה נדהמו מהרחקת קולינס

"קונג-פו": באנגליה נדהמו מהרחקת קולינס
(GETTY) (צילום: ספורט 5)

(GETTY) | צילום:
ספורט 5


מנצ'סטר סיטי עשתה את המוטל עליה כשגברה היום (שבת) 0:3 על וולבס ועלתה, לפחות זמנית, לפסגת הפרמייר ליג. פפ גווארדיולה נהנה גם היום מעוד שער של ארלינג הולאנד, ומשני בישולים של קווין דה בריינה. מי שכבש לראשונה העונה היה ג'ק גריליש, שקיבל את תואר איש המשחק וגם עמד במרכזו של אירוע שתפס את תשומת הלב.

בדקה ה-33 בלמה של וולבס, נייתן קולינס, הורחק אחרי עבירה פראית במיוחד, כפי שתוכלו לראות בתמונות. בסאן התייחסו לעבירה: "קולינס הורחק לאחר בעיטת קונג-פו נוראית לבטן של גריליש".

בתקשורת האנגלית גם התעסקו כמובן במשחק ובעוד הופעה טובה של התכולים: "האלופה הפראית של פפ גווארדיולה חוזרת לפסגת הפרמייר ליג עם הופעה דומיננטית", נכתב בדיילי מייל. במירור כתבו: "סיטי עולה לפסגה! גריליש משאיר חותם והולאנד ממשיך לכבוש בניצחון של פפ מול 10 שחקנים של וולבס". בסקיי נכתב: "מנצ'סטר סיטי משייטת לפסגה מול עשרה שחקני וולבס".

גריליש עצמו אמר בסיום המשחק: "כיף לקבל שבחים מפפ. הוא היה נהדר איתי ונתן לי את ההזדמנות לפתוח אחרי ההופעה שלי ביום רביעי, שלא הייתה טובה. ביקרו אותי בצדק, אני צריך לכבוש ולבשל יותר. תמיד ידברו עליי בגלל הסכום ששילמו עליי. נהנתי לכבוש היום אחרי הרבה זמן, מאז שנה שעברה".

הולאנד כבש היום את שערו ה-11 בשבעה משחקי פרמייר ליג והמשיך בכושר האדיר שלו. אוהדי סיטי הקניטו את אוהדי וולבס ושרו לעברם: "ארלינג הולאנד כבש יותר מכם". כזכור, הזאבים כבשו עד כה העונה שלשוה שערי פרמייר ליג בלבד.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]