פרסמו מודעה ביד 2 ונעקצו: המשטרה עצרה חשוד בהונאה של מאות אלפי שקלים - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » פרסמו מודעה ביד 2 ונעקצו: המשטרה עצרה חשוד בהונאה של מאות אלפי שקלים

פרסמו מודעה ביד 2 ונעקצו: המשטרה עצרה חשוד בהונאה של מאות אלפי שקלים

עוקץ של אזרחים המפרסמים באתר לממכר מוצרים יד שנייה הוביל לפתיחת חקירה שנוהלה במהלך החודשים האחרונים. החשוד במעשה, תושב הצפון בשנות ה-40 לחייו, נעצר על ידי בלשי ימ"ר ירושלים, מעצרו הוארך והשבוע הוגשה הצהרת תובע מטעם המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה על הכוונה להגיש בימים הקרובים את כתב האישום נגדו.

כך עבד העוקץ

בעקבות מספר תלונות בעלות מכנה משותף החלו החוקרים בחקירת המקרים מהם עלה כי על פי החשד לאחר שפרסמו אזרחים תמימים פריט למכירה באתר "יד2" במרשתת, יצר עמם קשר החשוד וביקש לבצע את עסקת הרכישה במסגרתה שלח להם צילום אסמכתה של העברה בנקאית על הסכום שתואם עמם ולאחר מכן דאג באמצעות שליח לאיסוף המוצר.

עוד עלה בחקירה שאת צילום האסמכתה לכאורה, המעידה על העברת הכסף למוכר, דאג החשוד להכין באמצעות תוכנה המותקנת במכשיר הפלאפון שברשותו וכך היתל בלמעלה מ-120 קורבנותיו ברחבי הארץ בסכום כספי מצטבר של מאות אלפי שקלים.

במסגרת החקירה הסמויה שנפתחה, בוצעו מגוון פעולות. בתאריך 2.8.22 נעצר החשוד על ידי בלשי ימ"ר ירושלים והועבר לחקירה במשטרה ומעצרו הוארך בבית המשפט מעת לעת לטובת המשך פעולות החקירה המורכבת בעניינו. כאמור, בימים האחרונים הוגשה הצהרת תובע טרם הגשת כתב האישום ומעצרו של החשוד הוארך עד ליום ראשון.

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]