פוצ'יוולי: בן ישי והאס אלופי ישראל - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 16/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » פוצ'יוולי: בן ישי והאס אלופי ישראל

פוצ'יוולי: בן ישי והאס אלופי ישראל
(צילום: עופרי בר) (צילום: ספורט 5)

(צילום: עופרי בר) | צילום:
ספורט 5


(צילום: עופרי בר) (צילום: ספורט 5)

(צילום: עופרי בר) | צילום:
ספורט 5


בפעם השנייה ברציפות: מאור בן ישי ומאור האס אלופי הארץ בפוצ'יוולי. צמד אלופי אירופה זכו בפעם השנייה ברציפות באליפות הליגה הישראלית, וגברו בגמר על קבוצת be tubi של לי ליברמן ורננזיניו.

זו הפעם הראשונה אי פעם שזוג כל ישראלי מנצח בליגה עם ברזילאים. מאור האס ורון בן ישי ניצחו 0:2 בגמר בסדרה של הטוב מ-3 את לי ליברמן ורננזיניו מקבוצת be tubi.

קבוצת ftvescola עשתה זאת שוב. כזכור, רון בן ישי לא השתתף בעונה שעברה במשחקי הגמר בעקבות פציעה, מי שהחליף אותו היה עומר (ציון) הלוי. הפעם זה היה שונה. בן ישי והאס עשו זאת שוב עם פוצ'יוולי ברמה הכי גבוהה שיש. שארקים (מכת מספרת – כריש), נגיחות חזקות והרבה תשוקה על המגרש.

הצמד הישראלי ניצח בחצי הגמר 0:2 את אדיב שביט וביאל דה סילבה הברזילאי מקבוצת א.מ הראל ובכך עלו לגמר ליגת יעז פוצ'יוולי. הם פגשו בגמר את את רננזיניו ולי ליברמן מקבוצת be tubi שניצחו בפוצ'יוולי מטורף את דין שקד ופאוליניו מהמחסן למקצוען שהובילו במערכה הראשונה, אך הפסידו לבסוף 2:1 בסיכום שלושת המשחקים.

ובכך, ליגת יעז פוצ'יוולי מגיעה לסיומה. אחרי עונה עמוסה וגדושה בכוכבים ברזילאים מהרמות הגבוהות בעולם, וישראלים שרק הולכים ומשתפרים, הענף צובר תאוצה ומבטיח רבות לקראת העונה הבאה.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]