פוטין הורה להגדיל את צבאו ב-137 אלף חיילים - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 25/03/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » פוטין הורה להגדיל את צבאו ב-137 אלף חיילים

פוטין הורה להגדיל את צבאו ב-137 אלף חיילים

הנשיא פוטין הורה בסוף השבוע לצבא הרוסי להגדיל את מצבת כוחי האדם ב-137 אלף חיילים, עד כדי 1.15 מיליון חיילים בצבא רוסיה.

הצו הנשיאותי של פוטין יכנס לתוקפו ב-1 בינואר. לא ברור אם הכוונה לגיוס מתנדבים או מעין גיוס חובה בחוזה. בעבר הודיעה מוסקווה כי רק חיילים מנדבים שחתמו על חוזה עם משרד ההגנה ישתתפו ב"מבצע הצבאי המיוחד" באוקראינה.

התקשורת הרוסית מדווחת כי מטרת הקרמלין היא לגייס מתנדבים במספר גדול, ובנוסף הוצעה חנינה לאסירים בתמורה לשירות צבאי באוקראינה.

שליט בלארוס אלכסנדר לוקשנקו אמר ביום ששי כי מטוסי הקרב של ארצו עברו שדרוג שהעניק להם יכולת לשאת נשק גרעיני, וכי הדבר נעשה בתיאום עם רוסיה, בת ברית קרובה של בלארוס.

סוכנות AP מוסרת כי לדברי לוקשנקו ההחלטה על שדרוג מטוסיה הקרב שלו התקבלה בפגישתו עם פוטין בחודש יוני, אז הציע פוטין שמטוסי הקרב של בלארוס יוכשרו לנשיאת נשק גרעיני. הקרמלין לא הגיב על דבר לוקשנקו, שהזהיר את ארה"ב ובעלות בריתה מפני "מעשי פרובוקציה" נגד ארצו.

לפני כמה חודשים  אמר לוקשנקו שניתן לאחסן בארצו  נשק גרעיני של רוסיה אם ארה"ב ונאט"ו יעשו כן בפולין ובליטא, הגובלות עם בלארוס. 

Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]