"עצבני ומשוגע": לוזון על המוקד בעולם - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 23/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "עצבני ומשוגע": לוזון על המוקד בעולם

"עצבני ומשוגע": לוזון על המוקד בעולם
עלה לכותרות. לוזון (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

עלה לכותרות. לוזון (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5"עצבני ומשוגע". לוזון (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


הנבחרת הצעירה של ישראל רשמה אמש (שלישי) הישג ענק, לאחר שגברה על נבחרת אירלנד הצעירה בפנדלים ועלתה ליורו 2023 עד גיל 21. לצד ההישג האדיר, מאמן הנבחרת, גיא לוזון, עלה לכותרות בארץ בעקבות תקרית הסטירה שלו לזיו מורגן בתום הזמן החוקי. יחד עם הביקורת בישראל, לוזון גם זכה לפרסום בעולם, לאחר שהסרטון שלו הפך ויראלי בעולם.

התמונות של לוזון סוטר לשחקן שלו בלחי קיבלו סיקור לא קטן בעולם, כשבין האתרים שכתבו על המקרה היו ה"טיימס" האירי שסיקר את המשחק ואפילו המארקה הספרדי פירסם את הסרטון בעמוד הסרטונים שלו. האתר הבינלאומי "זירי" לא הסתפק בסיקור התקרית ואף הוסיף דעה וביקורת למהלך.

"מצלמות הטלוויזיה קלטו את הרגע המדויק בו גיא לוזון, שנראה עצבני ומשוגע, סטר בחוזקה לזיו מורגן. הסטירה לא הספיקה לו ואחרי שהכה את השחקן, המאמן אף התקרב לפניו וצרח עליו שוב ושוב. באופן מפתיע, השחקן לא הגיב לאלימות ושחקני נוספים גם לא התערבו".


Source link

פוסטים קשורים

 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]