ענק: צפו בעבדה משלים צמד מול ריינג'רס - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 22/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ענק: צפו בעבדה משלים צמד מול ריינג'רס

ענק: צפו בעבדה משלים צמד מול ריינג'רס

כשלוח המשחקים בליגה הסקוטית מתפרסם מדי קיץ, כל בריטניה מחכה למפגשים הרותחים בין סלטיק לריינג'רס, ומי שהגיע למעמד ובגדול הוא ליאל עבדה. החלוץ הישראלי להט ב"אולד פירם" הראשון של העונה, שהסתיים ב-0:4 ירוק, לאחר שכבש כבר בדקה השמינית והשלים צמד בדקה ה-40 שהקפיץ את הקהל ב"סלטיק פארק".

השער הראשון הגיע לאחר שז'וטה מצא את עבדה בתוך הרחבה והאחרון שנע ללא כדור בעט בשמאל לרשת, וגם נעזר בשוער היריבה ג'ון מקלוכלין שלא הגיב טוב. בשער השני עבדה התמקם ברחבה, קיבל כדור רוחב נהדר ושלח אותו לרשת. ביום ראשון האחרון עבדה פתח לראשונה העונה בהרכב סלטיק בליגה וב-78 דקות הבקיע שלושער גדול והוסיף בישול בדרך ל-0:9 מוחץ על דנדי יונייטד. בסך הכל שחקן הכנף בן ה-20 עומד העונה על 6 שערים ובישול ב-7 הופעות, כולל אחת בגביע הליגה.

בנוסף לעבדה, ז'וטה כבש את ה-0:2 של סלטיק בדקה ה-32 ודייויד טרנבול חתם את התוצאה בדקה ה-78, אז שוער ריינג'רס ג'ון מקלוכלין מסר את הכדור לקשר, והוא לא ממש התקשה למצוא את הרשת ולחגוג את ה-0:4.

אגב, את השער הראשון עבדה הקדיש לאוהד סלטיק בן ה-14 ליאון בראון, שמת אחרי השתתפות באתגר טיקטוק. הישראלי אחז בחולצה אותה לבש, ועליה תמונה של אותו ילד. אגב, זו לא הפעם הראשונה שהכישרון הצעיר מבקיע בדרבי של גלזגו. גם במשחק הביתי אשתקד, שנערך בפברואר והסתיים ב-0:3 ירוק, עבדה כבש. אז הוא התכבד בשער האחרון, היום הוא פתח את החגיגה.

צפו בשער הראשון בנגן הווידאו למטה ובשני בנגן הווידאו למעלה >>

Source link

פוסטים קשורים

  • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]