"עכשיו תראה גופייה": כשאסי עזר גרם לרן דנקר להתפשט ב"כוכב הבא" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "עכשיו תראה גופייה": כשאסי עזר גרם לרן דנקר להתפשט ב"כוכב הבא"

"עכשיו תראה גופייה": כשאסי עזר גרם לרן דנקר להתפשט ב"כוכב הבא"

הזמר והשחקן רן דנקר, שמככב בימים אלו על המסך של קשת 12 כשופט בריאליטי "הכוכב הבא", השיק לפני חודש שיר חדש בשם "מלכת הרחבה". בקליפ האייקוני מתהלך דנקר ברחבי מלון מפואר, ודוחף את אצבעו לאוזניהם של עובדי המלון שמתחילים לרעוד ולרקוד.

בהצצה לפרק שישודר הערב אסי עזר מנסה לברר עם השופטים האם הם לובשים גופייה מתחת לג'קט שלהם. לאחר שאיתי לוי הראה למנחה שהוא לובש גופייה, עזר שאל את דנקר אם גם הוא גופייה וקרא: "רן דנקר, האם גם אתה לובש גופייה מתחת לג'קט? עכשיו תראה גופייה, עם הקצב".

רן דנקר לא ויתר על ההזדמנות וביצע ריקוד מיוחד לשיר החדש, כשהוא נפטר מהמעיל השחור שלו, אז קרן פלס חשפה כי גם היא לובש גופייה. אסי עזר הגיב המילים: "חבר'ה, רן דנקר בא להשמידנו, מה יהיה בקליפ הבא שלו? מה הוא לא לבש, מה עוד הוא לא נעל?

Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]