"עבריין מסוכן": ברוך בוקל שוחרר מהכלא לפני 4 ימים - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "עבריין מסוכן": ברוך בוקל שוחרר מהכלא לפני 4 ימים

"עבריין מסוכן": ברוך בוקל שוחרר מהכלא לפני 4 ימיםימים ספורים בלבד לאחר ששוחרר מהכלא, ראש ארגון הפשע מנתניה ברוך בוקל כבר עוכב לחקירה במשטרה. חוקרי תחנת משטרת נתניה פשטו על בתיהם של בוקל ושל שמונה אנשים המזוהים עם ארגונו המתגוררים בכפר יונה, קדימה-צורן, חדרה ונתניה ועיכבו אותם לחקירה. 

בפשיטה על בתי החשודים נתפסו סמים מסוג קוקאין, חשיש ומריחואנה, שכפ"ץ ממוגן ירי, 100 אלף שקל במזומן, אלפי שטרות מזויפים ו-17 טלפונים סלולריים "מבצעיים". בלופט בנתניה עליו פשטו לוחמי היחידה לפשיעה בשיתוף יס"מ ומג"ב נתפס אקדח תופי מאולתר. בביתו של בוקל נמצאו 50 אלף שקלים במזומן, שעוקלו עד שייבדק מקור הכסף.

בוקל השתחרר ביום ראשון השבוע מכלא שקמה באשקלון לאחר שריצה שש שנות מאסר בגין סחר בסמים. במשטרה חושדים שבוקל החל לבנות את ארגון הפשע שלו מחדש ולשקם אותו כדי להשתלט עם אנשיו על אזור נתניה והשרון בזמן שהותו בכלא. 

בעת יציאתו מהכלא, שוטרי מרחב השרון עיכבו לחקירה 15 מאנשיו שהגיעו לערוך לו קבלת פנים ולהנציח את המעמד בסרטונים כדי להרתיע את העבריינים בנתניה. השוטרים תפסו שלושה כלי רכב יוקרתיים שהיו בשיירה של אוהדי בוקל, אמצעי לחימה כמו סכינים ואלות אפודי מגן ואקדח איירסופט.

"אנחנו לא ניתן לו לנשום. נשב עליהם 24 שעות ביממה כדי שלא יפעלו בנתניה ובשרון. הוא עבריין מסוכן מאוד שפעל גם מהכלא לשקם את הארגון שלו. הוא אחד מראשי ארגוני הפשע המסוכנים בארץ", הזהיר קצין משטרה בכיר.

מקורבים לבוקל טוענים כי מדובר בהתנכלות סתמית של המשטרה כלפיו מבלי שהשיגה ראיות ישירות נגדו או נגד אנשיו. "הם מחפשים להטריד אותו ולהציק לו כדי שלא יתעסק בפשע", טוען אחד המקורבים. לאחר מספר שעות של חקירה בוקר שוחרר.

 

 

 


Source link

פוסטים קשורים

 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]