סקר מנדטים: הליכוד נחלשת, יש עתיד והמחנה הממלכתי מתחזקות - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 01/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » סקר מנדטים: הליכוד נחלשת, יש עתיד והמחנה הממלכתי מתחזקות

סקר מנדטים: הליכוד נחלשת, יש עתיד והמחנה הממלכתי מתחזקות

בחירות 2022: המועמדים לכנסת ה-25 (עיבוד: N12)


34 ימים לבחירות, ובסקר של מכון מדגם בראשות מנו גבע שפרסמנו הערב (רביעי) ב"מהדורה המרכזית", גוש נתניהו זוכה ל-59 מנדטים, ויורד במנדט לעומת סקר קודם. הליכוד בראשות בנימין נתניהו זוכה ל-32 מנדטים בסקר הנוכחי, ירידה של שני מנדטים לעומת הסקר הקודם. גוש הקואליציה היוצאת זוכה ל-57 מנדטים, לאחר שיש עתיד בראשות יאיר לפיד והמחנה הממלכתי בראשות בני גנץ מתחזקות, עם 24 מנדטים ו-13 מנדטים לכל מפלגה, בהתאמה.

בחירות 2022 – סיקור נרחב ב-N12:

 

 

 

המפלגה הרביעית בגודלה, הציונות הדתית בראשות בצלאל סמוטריץ', מתחזקת וזוכה ל-12 מנדטים. בהמשך – ש"ס בראשות אריה דרעי שומרת על כוחה עם 8 מנדטים, וכך גם יהדות התורה בראשות יצחק גולדקנופף שזוכה ל-7 מנדטים, וישראל ביתנו של אביגדור ליברמן שזוכה ל-6 מנדטים.

בתחתית הרשימה – העבודה בראשות מרב מיכאלי ומרצ בראשות זהבה גלאון שזוכות כל אחת ל-5 מנדטים, חד"ש-תע"ל בראשות איימן עודה ואחמד טיבי שזוכה ב-4 מנדטים, ורע"ם בראשות מנסור עבאס שנחלשת במנדט וזוכה ל-4 מנדטים וקרובה לאחוז החסימה. 

 

 

 

מתחת לאחוז החסימה: הבית היהודי בראשות איילת שקד שזוכה ל-1.6%, חופש כלכלי בראשות אביר קארה שזוכה ל-1.2%, וצעירים בוערים בראשות הדר מוכתר ובל"ד בראשות סמי אבו שחאדה שזוכות ל-1.1% כל אחת, הרחק מאחוז החסימה.

על רקע הסקרים האחרונים שבהם שקד ומפלגתה הבית היהודי לא עוברת את אחוז החסימה, בליכוד הפיצו היום קמפיין ובו תקפו את רת הפנים: "איילת לא עוברת, קול לאיילת זה קול לפח". בתגובה מסרה שקד: "נתניהו, גם אתה מבין שיש לנו סיכוי טוב לעבור. אז אנא, אל תציע תפקידים, אני לא בפוליטיקה בשביל זה. אני עובדת רק בשביל הימין. פשוט תשחרר ותן לעבוד. גם אתה יודע שאני הסיכוי האחרון שלך".

בחירות 2022 - הזירה הפוליטית


מזמין הסקר: חברת החדשות

עורך הסקר: מדגם ייעוץ ומחקר בראשות מנו גבע

מועד איסוף הנתונים: 28.9.22

אוכלוסיית המחקר: מדגם מייצג של כלל האוכלוסייה בישראל בגיל 18 ומעלה

גודל המדגם ההתחלתי: 500

מספר המשיבים בפועל: 504

מספר המתבקשים להשתתף: 2,873

טעות הדגימה המרבית: 4.4%+

שיטה סטטיסטית: הסקר בוצע בשיטות סטטיסטיות מקובלות.

שיטת הדגימה: דגימת שכבות ובתוך השכבות דגימה אקראית.

אופן ביצוע הסקר: אינטרנטי + טלפוני.


Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]