"ספרד הראתה את כל מה שטוב בכדורגל" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 19/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "ספרד הראתה את כל מה שטוב בכדורגל"

"ספרד הראתה את כל מה שטוב בכדורגל"
Octavio Passos/Getty Images (צילום: ספורט 5)

Octavio Passos/Getty Images | צילום:
ספורט 5


נבחרת ספרד. אופטימיות (Octavio Passos/Getty Images) (צילום: ספורט 5)

נבחרת ספרד. אופטימיות (Octavio Passos/Getty Images) | צילום:
ספורט 5


נבחרת ספרד עלתה לפיינל פור של ליגת האומות אחרי 0:1 אתמול (שלישי) מול פורטוגל. האדומים התקשו להרשים, אך עלו הודות לשער גדול של אלבארו מוראטה מבישול לא פחות גדול של נקו וויליאמס. התקשורת הספרדית שמחה במיוחד אחרי הגול.

"סימני השאלה לפני קטאר עלו אחרי 87 דקות ונעלמו במכה עם הגול של מוראטה. גמר ליגת האומות מחכה, אבל זאת הייתה ספרד שאנחנו רוצים לראות. כך כדורגל צריך להיראות, לואיס אנריקה יודע מה הוא רוצה. השחקנים מבינים אותו", נכתב ב"מארקה". "פראן טורס וקוקה היו טובים, ספרד שלטה והראתה כל מה שטוב בכדורגל. חיכינו לנבחרת ספרד, הם שלטו במרכז השדה. אונאי סימון היה טוב מאוד והעלה סימני שאלה בקשר למספר 1".

ה"אס" המשיך באותו הקו. "בעוד חודשיים נראה מה הרמה, ספרד תיקנה חלק מהטעויות אבל לא מספיק מהן. לה רוחה שלטה בכדור והכתיבה את הקצב, עכשיו צריך להתכונן למונדיאל. החלום אפשרי".

ניקו וויליאמס, שנראה נהדר עד כה, הוסיף: "כבוד עבורי לשחק בספרד. מוראטה אמר לי שהשער שייך לי, לואיס אנריקה אמר לי להיות עצמי. מקווה להיות במונדיאל". אונאי סימון אמר ש"אני גאה לשחק בקבוצה כזאת ובלואיס אנריקה. אכבד כל החלטה של המאמן".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]