סערה: שחקן הפועל עכו קרא "אתיופי בן זו*ה" והורחק - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 01/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » סערה: שחקן הפועל עכו קרא "אתיופי בן זו*ה" והורחק

סערה: שחקן הפועל עכו קרא "אתיופי בן זו*ה" והורחק

החולצה הקרועה של עידן רטה (צילום: ספורט 5)

החולצה הקרועה של עידן רטה | צילום:
ספורט 5


תקרית קשה וחמורה נרשמה אתמול (שישי) במשחק בין הפועל רמת השרון להפועל עכו (2:1) במסגרת הליגה הלאומית. על פי עדי ראייה ולטענת הנוכחים במגרש, גיא אביב, שחקנה של עכו ולשעבר שחקן מכבי תל אביב, צעק לעברו של עידן רטה, מגנה של רמת השרון: "חתיכת אתיופי בן זו*ה".

אותו אירוע חולל מהומה גדולה באצטדיון, כשלטענת הנוכחים במגרש עוזר השופט אלכסיי לחצייר ששמע את הדברים קרא לשופט דרור כהן שהרחיק מיידית את אביב, בדקה ה-72 של ההתמודדות כתוצאה מכך. בעקבות האירוע, שחקני רמת השרון ובהם דודי תירם ובן רייכרט איימו לרדת מכר הדשא ורק לאחר שמנהל הקבוצה שלומי עסיס התערב – השחקנים חזרו לכר הדשא.

בנוסף, במגרש פרצה מהומה – רטה היה בסערת רגשות וקרע את חולצת המשחק שלו. גם שחקנים אחרים מהקבוצה, יוצאי העדה האתיופית, כמו דוד דגו, נסערו בעקבות האירוע, בעוד חבריו של רטה ביציע איימו לפרוץ למגרש.

בעכו הוכו בהלם מוחלט ובתדהמה מהאירוע – מיד לאחר המשחק יו"ר המועדון קרן בן נשר התנצלה בפני אנשי רמה"ש על האירוע החמור. השחקן יועמד לוועדת משמעת של הקבוצה וכבר הבוקר נמסר לו שהוא יערוך סדרה של הרצאות במרכז "תפוז" בנהריה נגד גזענות ותופעות פסולות מהסוג הזה.

יו"ר עכו, קרן בן נשר הגיבה לאירוע: "אנחנו רואים את האירוע בצורה חמורה ביותר. אני מזועזעת ולא מתכוונת לעבור על הדבר הזה לסדר היום. כבר הודעתי לשחקן שהוא יעשה סדרה של הרצאות במרכז "תפוז" בנהריה בנושא גזענות ואנחנו מתכוונים להעמיד אותו לוועדת משמעת פנימית במועדון".

ברמת השרון הגיבו: "מועדון הפועל רמת השרון מגנה בשאט נפש את הקללות הגזעניות שהופנו כלפי שחקן הקבוצה, עידן רטה, במשחק הליגה נגד הפועל עכו. מועדון הכדורגל הפועל רמת השרון עומד מאחורי עידן רטה. אנחנו רואים בחומרה רבה את המקרה הנ״ל ואנו כמועדון עומדים ותומכים בשחקן".

Source link

פוסטים קשורים

 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]