סמיון גרפמן: ישראל ביתנו הציעה לי ג'וב, מפלגה מושחתת - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » סמיון גרפמן: ישראל ביתנו הציעה לי ג'וב, מפלגה מושחתת

סמיון גרפמן: ישראל ביתנו הציעה לי ג'וב, מפלגה מושחתתאחרי שאמש (שבת) דיווחנו כי אנשים מטעמו של נתניהו מנהלים מגעים עם מובילי דעת קהל בקרב יוצאי ברית המועצות, במטרה לקחת קולות מליברמן, סמיון גרפמן התראיין ל"חמש עם רפי רשף" וטען כי מי שפנה אליו היה דווקא ליברמן.

"התעוררתי ליום של הזיה כשאנשים התחילו להפציץ אותי בוואטסאפ וברשתות, שליברמן טוען שאני הולך לבנות מפלגה עם נתניהו, כביכול, בזמן שבחודש האחרון הוא (ליברמן) ומקורביו פנו אליי בכל האמצעים האפשריים כדי להציע לי ג'וב כזה או אחר. לכאורה להצטרף מפלגת השחיתות במדינת ישראל…"

גרפמן בחר שלא להתייחס להצעות שקיבל, ועקץ את ישראל ביתנו של ליברמן: "אני אפילו לא רוצה לפרט מה הציעו לי ואיזה הצעות נדירות, ואיך רצו לעשות ממני גולדן בוי, אבל אני לא יכול להצטרף למפלגה שהיא הכי מושחתת בישראל".

בשנים האחרונות גרפמן, כוכב רשת, הצטלם לקראת הנובי גוד עם נתניהו, כשהיה ראש ממשלה. גרפמן אמר כי על אף שנטען כי מופעל בידי נתניהו, הצלם רק עם נתניהו, ולא עם בנט למשל, רק כדי לקדם את החג.

"בשנים האחרונות בכל שנה אני הצטלמתי תמיד עם ראש הממשלה רק כדי לקדם את הנובי גוד. עם בנט לא עשיתי כי הוא כמו ליברמן, הוא לא סובל אותי כי אני תמיד יורד עליו. אני גם יורד על ביבי, אני מעלה סרטונים נגד הליכוד ונגד ההתנהלות. זו לא קבוצת כדורגל… אנשים הולכים עיוורים אחרי המפלגה שלהם, לא משנה אם היא צודקת או טועה".

ב-2019 התמודד גרפמן בבחירות לכנסת וקיבל 4,618 קולות. לדבריו, "זה היה הרבה יותר מהרבה אנשים מובחרים שהתמודדו", וכשמבחינת נתניהו, אם סמיון ייקח מהציבור כמה אלפי קולות – דיינו. "אני לא יודע מה נתניהו רוצה, אבל אני יודע בדיוק מה ליברמן רצה ולא השיג ואז יצא בהתקפה נגדי. אני מתעורר בבוקר עם הודעות, 'ליברמן מזכיר את שמך..' ליברמן שחרר. זה נותן לי חומר למחשבה. אולי יש סקרים כלשהם ואני באמת צריך להתמודד…" סיכם גרפמן.

ממפלגת ישראל ביתנו מסרו בתגובה על הריאיון: "מקהלת השופרות בשירות הליכוד, מחפשת כל דרך לנסות לפגוע במפלגת ישראל ביתנו המפרידה בין ברית ביבי, גפני ודרעי לבין 61 מנדטים. מעולם לא נעשתה פנייה מטעם מפלגת ישראל ביתנו או מי מטעמה אל סמיון גרפמן שכזכור התמודד לכנסת ברשימה עצמאית בשנת 2019 וקיבל מספר קולות זעום. אין בכוונת המפלגה לשתף פעולה עם אדם חסר אידיאולוגיה וערך אלקטוראלי שממלא את מדורי הרכילות בכותרות פרובוקטיביות".


Source link

פוסטים קשורים

  • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]