"סידרתי לישראלים חופשה בבוקרשט עם אליבי" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "סידרתי לישראלים חופשה בבוקרשט עם אליבי"

"סידרתי לישראלים חופשה בבוקרשט עם אליבי"
(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

(אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


נתן לישראלים חופשה בבוקרשט עם אליבי (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

נתן לישראלים חופשה בבוקרשט עם אליבי (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


16 נבחרות יהיו ביורו עד גיל 21 וישראל תהיה אחת מהן. זה היה מותח וקשה, אבל בסופו של דבר הנבחרת הצעירה ניצחה את אירלנד בפלייאוף העלייה בזכות מופע פנדלים יוצא דופן של דניאל פרץ. עכשיו אפשר לכוון לרומניה וגיאורגיה בתקווה להגיע כמה שיותר רחוק.

"וואו וואו וואו, היינו שווים ניצחון הרבה לפני הגענו למספיק הזדמנויות לגמור את המשחק הזה", הכריז גיא לוזון המאושר בסיום והודה: "מדקה 115העדפתי שיהיו פנדלים כי הייתה אפיסת כוחות, ויכול היה ליפול גול מקרי לכאן או לכאן. בפנדלים אני תמיד מאמין שיהיה בסדר. לא רציתי לקחת סיכון בדקה 120, שיעקצו אותנו במתפרצת, האמנתי בשחקנים ושיהיה בסדר".

"היינו שווים במשחק הזה ניצחון והקבוצה הטובה ביותר עלתה. אני שמח בשביל השחקנים, חוויתי את יורו 2013 בישראל וזו חוויה בלתי נשכחת", הוסיף לוזון. "שמח בשביל אלפי הילדים שהיו פה היום והאוהדים. סידרתי לכל השחקנים חופשה בבוקרשט עם אליבי".

"דיברו על המנטליות של השחקן הישראלי. זו סתם סטיגמה שהדביקו לנו", טען לוזון כשצוין בפניו הקיץ המצוין של הנבחרות בכל הגילים. "עברתי כמה מאות משחקים והמנונים, ההמנון הזה צימרר אותי עד דמעות זה היה וואו".

את ההחלטה להוריד לספסל את אוסקר גלוך וליאל עבדה תירץ לוזון: "יש שמות בספר שמות. ליאל סיים אוויר הרבה לפני והרגשתי שאירלנד החלה לשלוט במרכז השדה, רציתי שחקנים שישמרו על הקצב בהארכה. בכדורגל אתה לא צריך כמאמן לקחת החלטות פופולריות אלא מה שצריך".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]