סחיטה באיומים והטרדה: כתב אישום הוגש נגד יוסי מוסלי - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 21/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » סחיטה באיומים והטרדה: כתב אישום הוגש נגד יוסי מוסלי

סחיטה באיומים והטרדה: כתב אישום הוגש נגד יוסי מוסלי

יוסי מוסלי בבית המשפט (צילום: פלאש 90)


כתב אישום הוגש הבוקר (ראשון) נגד יוסי מוסלי בן ה-48 מרמת גן בגין עבירות של סחיטה באיומים, לאחר שלפני כשבועיים הגיע לישראל על מנת להשתתף בחתונת בתו – ונעצר. מכתב האישום שהוגש עולה שבזמן ששהה בדרום אפריקה יצר מוסלי קשר עם יזם היי-טק וגיסו – ואיים עליהם על מנת לשכנעם להיכנס יחד איתו לשותפות עסקית.

מכתב האישום עולה שבאחת מהפעמים יצר מוסלי קשר עם המתלונן, ביקש להיפגש עמו לצורך הצעה עסקית ואף הציע שירכוש עבורו כרטיס טיסה לדרום אפריקה. המתלונן סירב להצעה ובתגובה איים עליו מוסלי וטען כי רימה משקיעים. עוד הוסיף: "שתוק שתוק שתוק, תקשיב תקשיב, מעכשיו אני לא אגיד לך כלום, אני מבטיח לך שאתה תרצה להיפגש".

חתונת בתו של ראש ארגון הפשע יוסי מוסלי (צילום: פרטי)

קיבל אישור מיוחד להשתתף. חתונת בתו של מוסלי | צילום:
פרטי


לאור סירובו של המתלונן לקיים קשר עסקי איים עליו מוסלי בהודעות רבות, תוך שהוא משתמש בשמו על מנת להטיל אימה. בין ההודעות: "מה חשבת, שבגלל שאתה לא רוצה להיפגש אז נגיד להתראות?". עוד המשיך להפחיד את המתלונן ובנוסף להודעות שלח לו קבצים עם מידע עסקי פנימי של עסקיו של גיסו תוך שהוא מציין: "עוד מעט תקבל את שלך, ואני מאמין שתרצה לדבר עם האנשים". במקביל אף איים על גיסו של המתלונן, שסירב גם הוא לשותפות העסקית.

יוסי מוסלי, בפתח דיון הארכת מעצרו (צילום: חדשות)

יוסי מוסלי בפתח הדיון להארכת מעצרו | צילום:
חדשות


בבקשת המעצר שהוגשה במקביל לכתב האישום ציינו עורכי הדין ראאד ענוז והנרייטה טיבי כי "מדובר במספר אירועים של סחיטה באיומים שנמשכו לאורך תקופת זמן ובשיטתיות המלמדת בהכרח על מסוכנותו הרבה של המשיב, כלפי המתלוננים בפרט וכלפי הציבור הרחב בכלל.".

לפני כשבועיים חזר לארץ לאחר שנים של שהות בחו"ל, ונעצר על ידי היחידה המשטרתית להב 433 עם נחיתתו בנתב"ג – זאת בשל צו מעצר שהיה נגדו משנת 2017. הוא קיבל אישור מיוחד להשתתף בחתונת בתו, ולאחריה הובא לדיון בהארכת מעצרו.


Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]