סוכן הדוגמניות שי אביטל נעצר באמסטרדם - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » סוכן הדוגמניות שי אביטל נעצר באמסטרדם

סוכן הדוגמניות שי אביטל נעצר באמסטרדם

שי אביטל (צילום: מתוך חשיפה עם חיים אתגר, באדיבות קסטינה תקשורת)


המשטרה הודיעה הבוקר (שישי) כי בפעילות משותפת של חטיבת המודיעין של משטרת ישראל ומשטרת הולנד נעצר אמש באמסטרדם חשוד בעבירות מין לצורך הסגרתו לישראל. החשוד, סוכן הדוגמניות שי אביטל, עזב את הארץ לאחר עדויות מחרידות שהובאו ב"חשיפה" על הטרדות מיניות מצדו.

שי אביטל 2022

מעצרו של שי אביטל באמסטרדם

מאחורי הקלעים כבר כמה חודשים חוקרים של חטיבת המודיעין במטה הארצי והיחידה המרכזית של משטרת תל אביב אספו מדיע על שי אביטל ולאחרונה התקבל מידע שהוא נמצא באמסטרדם. אתמול התארגנו כמה שוטרים הולנדיים שאליהם התלוותה קצינת משטרה ישראלית, סגן ניצב יעל רייכרד, קצינת המשטרה בהולנד והם הציבו מארב מחוץ למסעדה באמסטרדם שבה ישב אביטל.

כאשר אביטל יצא מהמסעדה, הקצינה הישראלית זיהתה אותו ואז השוטרים ההולנדים ניגשו אליו ועצרו אותו. הוא לא התנגד למעצר. מעצרו בוצע לאחר שהוצא הצו בהולנד וכעת פרקליטות המידנה תנהל הליך מסודר מול גורמי אכיפת החוק והמשפט בהולנד לצורך הסגרתו. 

אחרי תקופה ארוכה שבה התחקו אחרי אביטל, הבשילו התנאים, והגישו צו אינטרפול למשטרת הולנד. בין היתר הוצגה חומרת מעשיו להולנדים, והם השתכנעו לעצור אותו. ייתכן מאוד שאביטל יערער על הליך ההסגרה, ובכל מקרה, אם הליך ההסגרה ילך כמתוכנן, בסיומו הוא יובא לישראל. חוקרי ימ"ר תל אביב שעקבו אחרי אביטל מתארגנים כעת ביחד עם חטיבת המודיעין של המשטרה לטוס לאמטסדרם כדי לבצע את המעצר.

העדויות נגד אביטל: "הוא הפך אותי לשפחה שלו"

לין פאר, אם חד הורית, חלמה להיות דוגמנית. לפני שבע שנים, בתחילת שנות העשרים לחייה, פגשה את אביטל במועדון בתל אביב. "הוא ניגש אליי ואמר לי – 'את נראית מהמם ואני רואה בך עתיד'. חשבתי, איך זה קורה לי? זה שי אביטל, כל הדוגמניות המהממות אצלו. האמנתי שהוא הולך להיות הסוכן שלי. אחרי שבוע הוא התקשר ואמר שאני צריכה לעשות אודישנים ושיישלח לי מונית".

"הגעתי למלון סיטי טאוור והוא פתח לי את הדלת לדירה. שאלתי, פה אני עושה את האודישן? הוא אמר שכן והביא לי כוס יין. הוא אמר, 'את מבינה שאם בחרתי בך את צריכה להוכיח את עצמך?'. הוא הוציא קוק, הסניף שורות ואמר – 'תוכיחי את עצמך, תסניפי'. הסנפתי. הוא התחיל לאט לאט ללטף אותי ולנשק אותי. זזתי, לא הבנתי מה קורה. הוא אמר, 'את צריכה להוכיח לי שאת שווה להיות בסוכנות שלי. אני לא מקבל כל אחת'".

בשלב הזה אביטל הבהיר ללין שאם היא רוצה להצליח, עליה לציית לדרישותיו. "הוא אמר לי – 'תעמדי עם הברכיים על הספה', הוריד את הריצ'רץ' והתקרב אליי לפה. הבנתי שאין דרך חזרה".

שי אביטל (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שי אביטל)

צילום:
מתוך עמוד האינסטגרם של שי אביטל


עדויות חמורות נחשפו כנגד הסוכן שי אביטל (צילום: באדיבות ספורט 1)

צילום:
באדיבות ספורט 1


מה שהחל בערב הזה נמשך לדברי לין כמה חודשים. "הוא הפך אותי לשפחה שלו, הייתי עושה כל מה שהוא אומר. הוא היה מוריד לי את הפה בין הרגליים שלו וגורם לי לעשות את זה שעות או לשכב איתו שעות. אם הייתי אומרת לו שאני עייפה או רוצה לנוח ולהפסיק, הוא היה אומר לי – 'מה את חושבת שאת עושה? את צריכה להוכיח את עצמך'. לא הייתה לי דעה, אסור היה לי להרגיש, להפסיק או לנוח. הייתי צריכה להתעורר מתי שהוא יגיד ולבוא מתי שהוא אומר. זה הגיע לסטירות שהוא היה מביא לי לפנים, לחניקות ויריקות.

שני (שם בדוי), בת 23, הכירה את אביטל כשהייתה תלמידת תיכון, בת 16 וחצי בלבד. לדבריה, הוא פנה אליה בפייסבוק והזמין אותה לפגישה בסוכנות הדוגמנות שלו דאז, "עלית מודלס ישראל". בפגישה טען כי יהפוך אותה לכוכבת גדולה והזמין אותה לאירוע השקה במתחם התחנה בתל אביב. באירוע שני פגשה ידוענים רבים.

"ישבנו במעגל עם אנשים. מולי ישב איציק זוהר ששאל אותי, 'את לא צעירה מדי בשביל להיות פה?'. לא הבנתי כל כך למה הוא מתכוון", הודתה שני, "שי הציע שנתקדם לעוד איזה משהו. הוא היה הסמכות שמעליי, אז אמרתי לו – אוקיי, בוא נלך. הגענו לבורסה ברמת גן, למשהו שהוא בין בית מלון למלון דירות".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]