נתניהו לרב אדלשטיין: כל השנים שמרתי על התורה ואז בא כהנא וניסה לפגוע - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 03/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » נתניהו לרב אדלשטיין: כל השנים שמרתי על התורה ואז בא כהנא וניסה לפגוע

נתניהו לרב אדלשטיין: כל השנים שמרתי על התורה ואז בא כהנא וניסה לפגוע

יום אחרי שהצטלם עם כיפה סרוגה וטלית, יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו הגיע לפגישה עם מנהיג הזרם הליטאי הרב גרשון אדלשטיין, בשיחה בין השניים תקף נתניהו את מתן כהנא: ״כל השנים שמרתי על עולם התורה ואז בא מתן כהנא וביקש לפגוע בסטטוס קוו ובתורה״, כך דיווח העיתונאי יקי אדמקר.

ח״כ מתן כהנא (המחנה הממלכתי), לשעבר השר לשירותי דת הגיב בחשבון הטוויטר שלו לדברים שאמר נתניהו לרב אדלשטיין: ‏מר ⁦‪נתניהו ‏כשאתה מספר ש"קרעתי את עיקרי היהדות" אתה מתכוון לחוק הכשרות שהעניק לרבנות סמכויות שמעולם לא היו לה? לחוק הגיור שנכתב בתיאום עם הרב דרוקמן? או שאולי מינוי נשים לתפקידים בשירותי הדת זה מה שמפריע לך? ‏אגב, כיפה סרוגה זה לא רק קליפ בבית כנסת. יש מאחריה עולם שלם של ערכים.

מתחזק? בנימין נתניהו לא ידוע בתור אדם מאמין, אבל בסרטון חדש של הליכוד נראה נתניהו מצטלם בבית כנסת, כשהוא חבוש בכיפה סרוגה לבנה וטלית. בסרטון הוא נראה לצד החזן המוכר אוהד מושקוביץ ששר את ברכת 'מי שברך' לחיילי צבא הגנה לישראל.

לנתניהו ומושקוביץ הצטרפה להקת ליווי, 'כיפה לייב', שמלווה את השניים. חדי העין יבחינו כי מאחור עומד גם שמוליק סילמן, בעלה של עידית סילמן, ומי שסומן כאחד האנשים שהשפיעו על החלטתה לפרק את ממשלת השינוי. כזכור, רק בשבוע שעבר הודיע נתניהו על שיריונה במפלגת הליכוד.

עזר מציון – תורמים למאגר מח עצם ולתמיכה בחולי סרטן >>

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]