נתניהו לאחר מות המלכה אליזבת: "היא הייתה מגדלור של עוצמה, אחווה ושלום" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 11/12/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » נתניהו לאחר מות המלכה אליזבת: "היא הייתה מגדלור של עוצמה, אחווה ושלום"

נתניהו לאחר מות המלכה אליזבת: "היא הייתה מגדלור של עוצמה, אחווה ושלום"

נתניהו לאחר מות המלכה אליזבת: "היא הייתה מגדלור של עוצמה, אחווה ושלום"

רה"מ לשעבר ומנהיג הימין בנימין נתניהו, אמר הערב (חמישי) לאחר מות מלכת בריטניה, אליזבת השנייה, בגיל 96: "רעייתי שרה ואני, יחד עם כל אזרחי ישראל, מצטערים מעומק ליבנו על פטירתה של הוד מלכותה, מלכת אנגליה אליזבת השנייה".

"בהלוויתה של ראשת הממשלה לשעבר מרגרט תאצ׳ר התרשמנו ישירות מאישיותה המיוחדת שהקרינה הוד והדר", הוסיף נתניהו. "היא הייתה מגדלור של עוצמה, אחווה ושלום. בחייה היא כתבה את ההיסטוריה בת זמננו ותרמה כה רבות לטובת האנושות ועתידה. יהי זכרה ברוך".

ח״כ בצלאל סמוטריץ׳: "תנחומים מעומק הלב לעם הבריטי כולו, למשפחת המלוכה וליהודי בריטניה על האובדן. המלכה היתה עוגן של יציבות בחייה הארוכים וליוותה את יחסי ישראל בריטניה מאז קום המדינה ועד היום. תודתנו על היחסים הקרובים.

המלכה אליזבת׳ היתה דמות חשובה בהיסטוריה העולמית במאה השנים האחרונות, זכתה להיות מעורבת ולראות בימי חייה את התמורות המשמעותיות שעברו על העולם. זהו יום היסטורי ועצוב לבני העם הבריטי ולעולם כולו".

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]