נתניהו בתגובה לנאום לפיד באו"ם: "לא ניתן לך להקים חמאסטן על גבול כפ"ס, פ"ת ונתניה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 01/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » נתניהו בתגובה לנאום לפיד באו"ם: "לא ניתן לך להקים חמאסטן על גבול כפ"ס, פ"ת ונתניה"

נתניהו בתגובה לנאום לפיד באו"ם: "לא ניתן לך להקים חמאסטן על גבול כפ"ס, פ"ת ונתניה"

נתניהו בתגובה לנאום לפיד באו"ם: "לא ניתן לך להקים חמאסטן על גבול כפ"ס, פ"ת ונתניה"

רה"מ לשעבר בנימין נתניהו תקף הערב (חמישי) בחריפות את נאומו של יאיר לפיד באו"ם, אשר התייחס להקמת מדינה ערבית מסוכנת לצידה של ישראל.

נתניהו: "הערב שמענו נאום שכולו חולשה, תבוסה והרכנת ראש. אחרי שממשלת הימין בראשותי הורידה את המדינה הפלסטינית מסדר היום העולמי, אחרי שהבאנו 4 הסכמי שלום היסטוריים עם מדינות ערב שעקפו את הווטו הפלסטיני, לפיד מחזיר את הפלסטינים לקידמת הבמה העולמית ומכניס את ישראל ישר לתוך הבור הפלסטיני.

לפיד כבר אמר בעבר שהוא מוכן ״לפנות 90,000 ישראלים כדי להקים מדינה פלסטינית״. עכשיו הוא מתכוון לתת להם מדינת טרור בלב הארץ, מדינה שתאיים על כולנו. אז אני מודיע לך לפיד: אני וחבריי לא נאפשר זאת. לא ניתן להקים חמאסטן על גבול כפר סבא, פתח תקווה ונתניה. לא נחזיר את ישראל לאסון אוסלו. לפיד מסכן את עתידנו וקיומנו גם בנושא הפלסטיני וגם בנושא איראן.

בזמן שאיראן דוהרת להסכם גרעין שמסכן את עצם קיומה של מדינת ישראל, לפיד לא עושה כלום. במשך יותר משנה הוא נרדם בשמירה. בניגוד אלינו, לפיד לא נלחם נגד איראן בקונגרס האמריקני, בתקשורת האמריקנית, בסנאט האמריקני. הוא לא עשה כלום.

אנחנו נחזיר לישראל ממשלה חזקה שתמנע מדינה פלסטינית, תבלום את איראן, תחזיר את הכבוד הלאומי ואת ישראל למעמד העולמי שהיה לה ושאתם כל כך ראויים לו. אני מאחל לכולכם שנה טובה ובטוחה".

Source link

פוסטים קשורים

 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]