נשואים טובים יותר במיטה: בת 50 הייתה עם 1,000 גברים ולא מתביישת - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » נשואים טובים יותר במיטה: בת 50 הייתה עם 1,000 גברים ולא מתביישת

נשואים טובים יותר במיטה: בת 50 הייתה עם 1,000 גברים ולא מתביישת

"למה לא למצוא גבר עשיר ולהרוג שתי ציפורים במכה?", גוונת' לי, אלמנה בת 50 ממערב לונדון, מעבירה את זמנה כשהיא מבלה לצד גברים אמידים (וברוב המקרים נשואים) והיא לא מרגישה צורך להסתיר את זה. "דייטים רגילים כל כך משעממים. גברים שמתלוננים על המצב הכלכלי, על הבריאות שלהם – את הופכת להיות המטפלת שלהם".

לי הת ה-50, היא אשת עסקים עצמאית שהרוויחה את הונה ביושר, אך למרות זאת היא נהנית להעביר את זמנה עם גברים אמידים שמפנקים אותה וגם מעניקים לה "סקס מדהים". היא סיפרה: "גברים נשואים הם פשוט טובים יותר. הם שמים לב מתי הסתפרת, מתי סידרת את הציפורניים או אם קנית שמלה יפה. אני נהנית מתשומת הלב, אבל לא רוצה להיות תקועה אתו לנצח. זו הסיבה שהיה לי מספר אסטרונומי של מאהבים".


בת ה-50 טענה שהיא הכירה הרבה מהגברים האלו באתר היכרויות, אך חלק מהם היא גם פוגשת במהלך היום יום. לטענתה, היא מבדילה בין עשירים באמת לכאלו שרק "רוצים להיות עשירים" לפי סגנון הלבוש שלהם. "אפשר לדעת אם גבר הוא עשיר באמת לפי הבגדים שלו. מי שבאמת עשיר לא עושה הצגות עם מותגים של בגדים או בגדי מעצבים. אנשים עשירים באמת לא לבושים בבגדים של גוצ'י. יש להם בדרך כלל אביזרים מיוחדים ושעוני עור. וגם את אותו זוג נעליים בשלושה צבעים שהם תמיד נועלים".

לי, דוגמנית לשעבר, טענה בעבר שניסיונה מוכיח שבגידה עוברת בתורשה, לאחר ש-80 אחוזים מהגברים הנשואים איתם בילתה הודו בפניה שגם הוריהם בגדו. מן הסתם, הדבר אינו בהכרח תלוי גנים ויתכן פשוט שילדים להורים בוגדים הושפעו מהבחירות של הוריהם וגדלו בסביבה בה בגידה נחשבת כחלק לגיטימי מחיי נישואים. בראיון שהעניקה ל"דיילי מירור" היא אמרה: "בגידה עוברת בגנים. ילדים להורים בוגדים לא חוששים לבגוד, כי הם ראו את הוריהם עושים זאת לפניהם. אחד הגברים שהכרתי הוא בנקאי עשיר מקיימברידג' שאמו נישאה שלוש פעמים. הוא גדל לצידה כשהיא יצאה עם רצף של גברים שונים וזה השפיע על ההתנהגות שלו ככל שהתבגר".


לטענתה של האלמנה, אין לה שום רגשות אשם על כך שהיא מבלה עם גברים נשואים. היא הסבירה שהם אלו שצריכים לחיות עם תחושת אשמה, מאחר והם אלה שעונדים טבעת נישואין ולא היא. למעשה, היא טענה שמטרתה לא הייתה לגזול מנשים את בעליהן אלא דווקא לסייע לזוגות להישאר יחד. לדבריה, היא סיפקה את הגברים הנשואים ב"סקס לוהט" ובריגוש שהיה חסר להם בחיי הנישואים לאחר שהליבידו של נשותיהן ירד והן החלו להתמקד בגידול הילדים.


"אני הפתרון המושלם עבורם, אך הם לא יעזבו את האישה שלהם עבורי", אמרה לי, "אנחנו יוצאים ומבלים בלי דאגות שאופיע למחרת על מפתן דלתם ואדרוש שיתגרשו. אני רק רוצה סקס טוב וזה בדיוק מה שגם הם רוצים ממני. אני לא באה להחליף את תפקיד האישה בחייהן – רק למלא את מה שחסר להם. אני מורידה את הלחץ מנשים רבות שמרגישות שהליבידו שלהן מת ומשאירה את הגברים שלהן מרוצים".

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]