נינט הגיבה לבחירה של אליאב זוהר לשיר את "ים של דמעות" בכוכב הבא - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » נינט הגיבה לבחירה של אליאב זוהר לשיר את "ים של דמעות" בכוכב הבא

נינט הגיבה לבחירה של אליאב זוהר לשיר את "ים של דמעות" בכוכב הבא

לאחר עונה ארוכה ומספר רב של מתמודדים, אמש נבחרו ארבעת הגדולים שהגיעו לשלב הגמר של "הכוכב הבא" של "קשת 12", והם: נופיה ידידה, ליבי פנקר, אליאב זוהר ומיטב שרמן. הבוקר פורסם כי השירים אותם יבצעו הפיינליסטים בגמר הגדול של "הכוכב הבא" שייערך מחר וישודר ב"קשת 12" הם: ליבי פנקר – "לאורך הים", אליאב זוהר – "ים של דמעות", מיטב שרמן – "ניצחת איתי הכל", נופיה ידידיה – "עכשיו אתה חוזר בחזרה".

עניין מיוחד עוררה בחירתו האמיצה של אליאב זוהר, בשיר "ים של דמעות" של זוהר ארגוב, שמזוהה במיוחד עם הביצוע של נינט טייב בעונה הראשונה של "כוכב נולד", שהייתה התוכנית ממנה נולד הפורמט "הכוכב הבא".

בקטע שפורסם היום, נינט טייב מגיבה לבחירה במילים: "אני אומרת שזו בחירת שיר מאוד מעניינת. אני גם הייתי בוחרת בשיר הזה. זה שיר מעולה יפיפה. והאמת אני סקרנית".

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]