נדחה שחרורו המוקדם של אב שהתעלל בתינוקו, עד שנאלצו... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » נדחה שחרורו המוקדם של אב שהתעלל בתינוקו, עד שנאלצו…

נדחה שחרורו המוקדם של אב שהתעלל בתינוקו, עד שנאלצו…

טוני הודגל, רגליו נקטעו לאחר התעללות הוריו (צילום: sky news)כשטוני הודגל היה בן 41 ימים הוריו התעללו בו באופן כה אלים – עד שבבית החולים נאלצו לקטוע את רגליו • אביו היה צפוי להשתחרר בקרוב מהכלא, אך שר המשפטים התערב והעביר את המקרה לוועדת השחרורים בבקשה שיבחנו זאת מחדש • אמו המאמצת של טוני: "הוא סובל כל יום"
N12

טוני הודגל, רגליו נקטעו לאחר התעללות הוריו (צילום: sky news)

טוני הודגל, רגליו נקטעו לאחר התעללות מצד הוריו | צילום: sky news
בריטניה: כשטוני הודגל היה רק בן 41 ימים, אביו עינה אותו בצורה כה אלימה – עד שבבית החולים נאלצו הרופאים לקטוע את רגליו. היום (ראשון) הודיע בית המשפט כי השחרור המוקדם שהיה צפוי לו – הושהה.

הוריו הביולוגיים של טוני, אנתוני סמית' וג'ודי סימפסון, נכלאו בשנת 2018 לאחר שהתעללו בבנם הקטן וגרמו לו שברים מרובים, אי ספיקת איברים ואלח דם. נגזר עליהם עונש מאסר בפועל של 10 שנים, ולאחר קיצור אוטומטי, אביו היה אמור להשתחרר בתחילת בפטמבר.

שר המשפטים של בריטניה, דומיניק ראב, החליט להתערב במקרה – ובמקום שסמית' יהיה זכאי לשחרור האוטומטי הצפוי לו – הפנה ראב את המקרה שלו לוועדת השחרורים, כדי שידונו בכך מחדש, ובכך בעצם הוקפא שחרורו עד אשר תתקבל החלטה בעניינו. אמו המאמצת של טוני, פולה הודגל, אמרה שהיא "אסירת תודה" על כך.

 "החובה הראשונה של הממשלה היא להגן על הפגיעים ביותר – ואף אחד אינו פגיע יותר מילד", אמר שר המשפטים. "אעשה כל שביכולתי כדי למנוע מילד אחר לסבול ההתעללות כמו זו שנגרמה לטוני הודגל. זו הסיבה שהקפאתי את שחרורו של אנתוני סמית' ואפנה את המקרה שלו לוועדת השחרורים כדי שכל סיכון שהוא עלול להוות ייבדק ביסודיות".

הוריו הביולוגיים של טוני הודגל (צילום: sky news)

הוריו הביולוגיים של טוני הודגל | צילום:
sky news


בחודש יוני האחרון נכנסה לתוקפה במדינה ענישה מחמירה למתעללים בילדים. המשמעות היא שכל מי שגורם למוות של ילד, או מאפשר לכך לקרות תוך התעלמות מאותות מצוקה והזנחה, יכול כעת להיענש במאסר עולם – זאת בהשוואה לעונש מקסימלי של 14 שנים שהיה נהוג קודם לכן. השינויים בגזר הדין נקראים "חוק טוני", בעקבות קמפיין של משפחתו המאמצת של הודגל הצעיר.

היום טוני בן שבע. אמו סיפרה בתחילת החודש כי הוא עדיין סובל, כל יום. "חומרת הפציעות של טוני היא לכל החיים, ובגלל זה נלחמנו על עונשים קשים יותר".


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]