משרד החוץ הצ'יליאני התנצל; שגריר ישראל: "העם עבר דברים קשים יותר - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 22/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » משרד החוץ הצ'יליאני התנצל; שגריר ישראל: "העם עבר דברים קשים יותר

משרד החוץ הצ'יליאני התנצל; שגריר ישראל: "העם עבר דברים קשים יותר

שגריר ישראל בצ'ילה גיל ארציאלי אמר אחרי פגישה שקיים הלילה (שישי) במשרד החוץ בסנטיאגו כי בכירים במשרד החוץ של צ'ילה התנצלו בפניו ובפני ממשלת ישראל על ביטול טקס הגשת כתב ההאמנה שלו לנשיא בוריץ' . כזכור, אתמול נשיא צ'ילה, גבריאל בוריץ', סירב לקבל את כתב האמנה של השגריר הישראלי. זאת, במחאה על "פעילות הצבא הישראלי בעזה" במבצע עלות השחר.

"פתחנו דף חדש", אמר השגריר הישראלי. "זה היה אירוע לא נעים עבורי אבל כישראלי וכיהודי אני יכול לומר שהעם שלי עבר דברים יותר גרועים ב-4,000 השנים האחרונות. נתגבר גם על האירוע הזה לטובת שתי המדינות".

בחודש דצמבר האחרון, נבחרת בוריץ' לנשיא המדינה. מועמד השמאל, שקרא לחרם על ישראל, נבחר לנשיא אחרי שגבר על יריבו מהימין הקיצוני בסיבוב השני בבחירות הדרמטיות שהגיעו אחרי שנתיים של הפגנות סוערות ואי יציבות במדינה הדרום אמריקאית. בוריץ' קיבל 56 אחוז מהקולות בהצבעה שהתקיימה ביום ראשון לעומת 44 אחוז ליריבו, חוזה אנטוניו קאסט, מועמד הימין הקיצוני ובן לאב שהיה חבר במפלגה הנאצית בזמן מלחמת העולם השנייה. בסיבוב הראשון בחודש שעבר, קאסט סיים ראשון בפער של שני אחוזים מעל מועמד השמאל.

Source link

פוסטים קשורים

  • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]