משפט נתניהו: נמשכת החקירה הנגדית של קליין - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 26/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » משפט נתניהו: נמשכת החקירה הנגדית של קליין

משפט נתניהו: נמשכת החקירה הנגדית של קליין

משפט נתניהו: הדס קליין בבית המשפט (צילום: יונתן סינדל, פלאש 90)


החקירה הנגדית של הדס קליין נמשכה היום (שלישי) במסגרת תיק 1000 ("תיק המתנות") במשפטו של ראש האופוזיציה בנימין נתניהו בבית המשפט המחוזי בירושלים. קליין, העוזרת האישית של ארנון מילצ'ן וג'יימס פאקר, היא עדת מפתח בתיק, והיא העידה על דרישותיהם של בני הזוג נתניהו למתנות בשווי רב, ועל האופן שבו דרישות אלו סופקו. במהלך הדיון, אמרה קליין: "ארנון אמר לי ששרה רוצה כוכבים, היא לא סולחת על זה שג'ודי ניר מוזס פגשה את בראד פיט".

עו"ד עמית חדד, סנגורו של נתניהו, טען הבוקר בפתח הדיון כי יש חפיפה בין השהות של מילצ'ן בארץ לבין קניית השמפניות, זאת בניגוד לדברי קליין שהם קנו רק עבור שרה נתניהו גם כשהוא היה בחו"ל. עו"ד חדד ביקש להציג הוצאות של מילצ'ן על המסך, קליין סירבה וטענה שיש שם גם דברים פרטיים.

סנגורו של נתניהו החל לשאול את קליין לגבי אורח החיים "ההוליוודי" של מילצ'ן. קליין אמרה לו להפנות את השאלה למילצ'ן עצמו והוא שאל: "אמרת ששרה ביקשה שיבואו כוכבי הוליווד, איך יכול להיות שבאירוע של פרס הגיעו כוכבים, בלי ששרה הכריחה?". קליין השיבה: "ארנון אמר לי ששרה רוצה כוכבים, היא לא סולחת על זה שג'ודי ניר מוזס פגשה את בראד פיט".

בדיון שנערך אתמול, בניסיון להראות שההוצאות על הסיגרים והשמפניות לא היו חריגות, עו"ד עמית חדד, סנגורו של נתניהו, טען שמילצ'ן משך בממוצע 100 עד 300 אלף שקל במזומן, ושאין פירוט מה נעשה עם הכסף. קליין מכחישה שמדובר בדפוס קבוע: "אם היה משהו כזה זה בטח היה חד-פעמי. אתה לא רוצה לשמוע מה קניתי ב-15 אלף שקל מזומן לגברת נתניהו. מר נתניהו ביקש תיק לטיול בטבריה או טיפ של 3,000 שקל".

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו בבית המשפט (צילום: N12)

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו וסנגוריו בבית המשפט, ארכיון | צילום:
N12


עו"ד חדד גם ניסה לשכנע את בית המשפט בכך שהיקף הדרישות של בני הזוג נתניהו ושל המתנות שסופקו היה מצומצם – זאת באמצעות ניסיון להראות שפאקר ומקורביו צרכו בעצמם את המתנות שנקנו ולהראות סתירה בין עדותה של קליין לראיות אחרות. "קליין שינתה באופן דרמטי את גרסתה במשטרה שרוב המתנות ניתנו למשפחת נתניהו. אני רוצה להראות לגברת קליין למשל שכשמילצ'ן ופאקר לא נמצאים בארץ – לא קונים שמפניות", טען חדד בבית המשפט.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]