משפחת גולדין הפגינה נגד ביתו של גנץ: "משאיר חיילים בשדה הקרב" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 21/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » משפחת גולדין הפגינה נגד ביתו של גנץ: "משאיר חיילים בשדה הקרב"

משפחת גולדין הפגינה נגד ביתו של גנץ: "משאיר חיילים בשדה הקרב"

פעילים למען שחרור החיילים, הדר גולדין ואורון שאול משבי חמאס, התכנסו הערב (שבת) בקניון לב אפק בראש העין בסמוך לביתו של בני גנץ. בהפגנה דיבר שמחה גולדין, אביו של החייל הדר גולדין ופנה בדבריו לשר הביטחון.

"עומדים פה כדי להזכיר לך"

"אנחנו עומדים פה כדי להזכיר לך שאתה השארת שני חיילים בשדה הקרב ושהקריאה שלך ללכת אחריך היא לעג לרש, כי חיילים שהלכו אחריך נשארו בשדה הקרב. במשך שמונה שנים לא הבאת אותם, אתה מעל שנתיים וחצי שר הביטחון ולא הבאת אותם", תקף גולדין.

הפסקת אש תמורת החזרתם?

צילום: באדיבות המשפחות

גולדין הוסיף כי "אתה עשית שני מבצעים בעזה ולא הבאת אותם ואתה רוצה שאנחנו נאמין שאנחנו צריכים ללכת אחריך כראש ממשלה? אין מנהיג שיכול להנהיג את מדינת ישראל ואת צה"ל שמשאיר חיילים בשדה הקרב ולא מחזיר אותם במשך תקופה כל כך ארוכה".

לאה גולדין, אימו של החייל הדר גולדין פנתה גם היא בדבריה אל שר הביטחון ואמרה: "אני פגשתי את מזכ"ל האו"ם שלוש פעמים והוא לוקח אחריות על השבת הדר, אורון והבנים. כל מה שאתה צריך עכשיו זה לבקש ממנו ולהפסיק לשתוק על זה כמו שאתה שותק כבר שמונה שנים. אתה לא יכול לרוץ לראשות הממשלה עם הסיסמה 'אחריי' כשאתה הפקרת את שני החיילים המצטיינים שלך".

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]