מקרמבו ועד קורנפלקס: מוצרי יוניליוור שצפויים להתייקר - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מקרמבו ועד קורנפלקס: מוצרי יוניליוור שצפויים להתייקר

מקרמבו ועד קורנפלקס: מוצרי יוניליוור שצפויים להתייקר

יוניליוור תייקר את חלק ממוצריה הפופולריים ביותר החל מתחילת החודש הבא – כך נודע היום (שני) לוואלה!. בין המוצרים שיתייקרו ב-2 באוקטובר הוא הקרמבו. שאר המותגים יתייקרו החל מה-1 בנובמבר.

בין המותגים שיעלו מחיריהם יהיו שוקולד קליק, מוצרי בייגל בייגל, פינוק, בדין, דאב, רקסונה ואקס וכן מוצרי גלידות שטראוס כמו מגנום. בנוסף תחול התייקרות גם על קורנפלקס תלמה, מוצרי קנור ומרגרינה.

מחברת יוניליוור לא נמסרה תגובה.

עליית המחירים היא רק חלק מהתייקרויות נוספות לאורך השנה במשק. למשל, בשבוע שעבר סקירה של חברה ARK TRADE העלתה כי בחודש האחרון בלבד זינק מחיר פולי הקפה הפופולריים מזן ערביקה בכ-12% ובכך השלים עליה של כ-25% בתוך כשנה.

מתחילת אוקטובר יעלו מוצרי רסק העגבניות ורכז העגבניות של המותג האיטלקי "MUTTI", המיובא על יד חברת "רסטסטו" בשיעור של בין תשעה לעשרה אחוזים. כבר בפברואר התכוונו ב"רסטרטו" לייקר את המחירים, אבל אחרי פגישה עם שרת הכלכלה, הוחלט לדחות את עליית המחירים, שכאמור יזנקו בתקופת החגים.
 
דירקטוריון מועצת החלב אישר לפני כשלושה שבועות את ההסכם שימנע את התייקרותם של מוצרי החלב המפוקחים בשיעור ניכר של כ-14%, תוצאה מהתייקרות התשומות בעולם. לאחר כחודשיים של משא ומתן אינטנסיבי בין מועצת החלב וארגון יצרני החלב למשרד החקלאות והאוצר, אשר התעכב בשל פיזור הכנסת והשלכות משפטיות של המהלך, הגיעו הצדדים להסכמה על התייקרות מינימלית של 4.9% במחירם של מוצרי החלב המפוקחים.

Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]