מקורב לפוטין מאשים: "שר ההגנה הרוסי צריך לירות בעצמו" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 01/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מקורב לפוטין מאשים: "שר ההגנה הרוסי צריך לירות בעצמו"

מקורב לפוטין מאשים: "שר ההגנה הרוסי צריך לירות בעצמו"

קיריל סטרמאוסוב, הממונה על מחוז חרסון באוקראינה שסופח לרוסיה, פרסם אמש סרטון בן ארבע דקות ברשתות החברתיות בו האשים את שר ההגנה הרוסי סרגיי שויגו בכשלונות הצבא הרוסי בחזית. בניגוד לבלוגרים ומובילי דיעה ברוסיה, מדובר בפעם הראשונה שבה גורם רשמי מתוך הקרמלין עצמו משמיע דיעות מהסוג הזה. 

"הצבא הרוסי במצב רע, פוטין היה מוכן להכריז כבר עכשיו על סיום הלחימה"
פרשן בכיר מסביר: כך הצליחה מתקפת הנגד האוקראינית להביא לקריסת הצבא הרוסי

"הרבה יסכימו כי סרגיי שויגו, בתור שר ההגנה הרוסי, צריך ללכת ולירות בעצמו, כקצין שנתן לדברים כאלה לקרות", תקף סטרמאוסוב בסרטון. "הרבה אנשים אינם מבינים את משמעותה של המילה 'קצין'", הוסיף. 

הפקיד חזר ואמר שמחוז חרסון, בניגוד לההערכות, איננו ניצב בפני סכנה והוא "סגור על מנעול ובריח", כך לדבריו. בה בעת, גינה הפוליטיקאי את מרבית מראשי ההנהגה הצבאית ברוסיה וקרא להם "גנבים, מושחתים וחסרי תועלת". 

סטרמאוסוב השתתף בטקס בכיכר האדומה לציון סיפוח המחוזות ואף עלה לבמה המרכזית, בה עמד לצדו של פוטין כשזה הכריז עליו בתור ראש מחוז חרסון המסופח, לאחר משאלי העם המדומים שנערכו באוקראינה. 

שר ההגנה הרוסי בפגישה עם ולדימיר פוטין (צילום: Sputnik/Mikhail Klimentyev/Kremlin via REUTERS)שר ההגנה הרוסי בפגישה עם ולדימיר פוטין (צילום: Sputnik/Mikhail Klimentyev/Kremlin via REUTERS)

Source link

פוסטים קשורים

 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]